Deneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - Muğla

İş Veren İlanları - Deneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - Muğla ...

seferakdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seferakdas(36)

Grafiker / Muğla

Alt 15-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır

Program/Seviye: CDR - İYİ
PS - ORTA
AI - İYİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: PLUS REKLAM Şirketimize;
COPY CENTER veya MATBAA veya REKLAM tecrübesi olan CDR-AI-PS Programlarından Herhangi İkisine Hakim Deneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır. Profesyonelliğine Göre Dolgun Maaş+Yemek+SSK.

E-posta:

Telefon: 0546 602 64 88
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - MuğlaDeneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - MuğlaDeneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - MuğlaDeneyimli Sezonluk Olmayan Grafiker Aranmaktadır | Bodrum - Muğla

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tavolancok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tavolancok

Grafiker / Bursa

Alt 25-02-2015 #3
İyi günler Daha önce 2 farklı ajansta çalıştım süblümasyon baskı türlerine hakimim photoshop,corel draw programlarını iyi derecede kullanıyorum.Sürekli çalışmak için bir yer arıyorum.En az 1,500 tl ile 5000 tl arasında maaş beklentim var bursada ikamet ediyorum.Anlaşırsak oraya yerleşebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap