Deneyimli Tasarımcılar - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Tasarımcılar - İstanbul ...

tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Tasarımcılar

Program/Seviye: Adobe İllustrator, Photoshop, CorelDraw ı en iyi şekilde kullanabilecek

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar,
Şirketimizde çalıştırılmak üzere tasarımcılar (grafiker) alınacaktır. Toplamda 4 arkadaşa ihtiyacımız var. CV lerinizi
Mail atınız lütfen.
Mümkün mertebe sorularınızı maille iletiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimli Tasarımcılar - İstanbulDeneyimli Tasarımcılar - İstanbulDeneyimli Tasarımcılar - İstanbulDeneyimli Tasarımcılar - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

halen arıyor musunuz iş?

Alt 16-07-2014 #4
halen arıyor musunuz iş?