deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul ...

graphots isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphots

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

deneyimli tasarımcıyım - istanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ( çok iyi photoshop - çok iyi corel draw + tablet ), 10 yıl çizim deneyimi ( karakter tasarımı - logo ve maskot tasarımı )

İş deneyimi ve içeriği: 10 yıl grafik tasarım deneyimi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ( çok iyi photoshop - çok iyi corel draw + tablet ), 10 yıl çizim deneyimi ( karakter tasarımı - logo ve maskot tasarımı )

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul - deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul ya da deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | deneyimli tasarımcıyım - istanbul - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aCHeRoN34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aCHeRoN34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2012 #3
********* adresine CV ulaştırabilirmisiniz Lütfen.

İyi Günler.