Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli ...

erws isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erws

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

deneyimli web tasarımcı / web programcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: flash,php,css,html,dreamwiewer,photoshop programlarına en iyi derecelerde hakim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitesi ve grafik işleri alanında yeni kurulmakta olan firmamıza flash,php,css,html,dreamwiewer,photoshop programlarına en iyi derecelerde hakim , web tasarım ve web programlamada deneyimli dışarıdan çalışacak elemanlar aranmaktadır.

Web sitelerinin yapımı için anlaşılan fiyatın %20 si o işi verdiğimiz tasarımcıya gönderilmektedir.
Grafik işlerinde de aynı oran geçerlidir.

Başvuran adaylar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Türkiyenin her yerinden başvurular değerlendirilmektedir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli - Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli ya da Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

antnan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antnan

Webmaster / Yurtdışı

Alt 15-03-2012 #3
Mail gonderildi
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 15-03-2012 #4
Mail gönderildi.
djtornado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtornado

Webmaster / Kütahya

Alt 24-03-2012 #5
tel ile ararım sizi goruselım saydıgınız programlar uzerıne egıtım aldım prof olarak hızmet verebılırım su %20 muhabbetınıde gorusuruz bu bır tasarımcıya vermek ıcın az
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2012 #6
Şimdi siz diyelim ki 1000 TL lik web sitesi işi alacaksınız. Bunu yapacak grafiker arkadaşa 200 TL ödeyeceksiniz. =) 2 ay sonra üzerine para istemeyin de çalışacak arkadaştan xD
exulsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exulsa

Hiç Biri / Denizli

Alt 04-06-2012 #7
%20 yi sen alman lazım tasarımcı değil, konu sahibi amatör anlaşılan, emeğe saygı...
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2012 #8
bir işin %80ni alıp insanların sırtından para kazanmakmı amacın ?
bide mail gönderenler var ya
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2012 #9
aslında %20 olayı ilk bakışta yanlış. ama kendisi bütün işleri bir kişiye vermeyeceğinden
50 kişi ile çalışsa ve iş akışı çok ise müşteriyi o bulacak ve işi yaptıracak mantığı ile sanırım yazdı.
mesela elimde bekleyen3 proje var acele bitmesi gerekse bende % ile veririm ama 20 ye değil Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli
cem yılmazın dediği gibi %20 hiç olmadım Deneyimli web tasarımcı / web programcı - Türkiye Geneli))
xjx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xjx

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2012 #10
Bu işi bende ypıyorum moruk ama %20 ile çalışacak webmaster varsa işe almaya hazırım sen kendini geliştir seni alayım :d
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları