Deneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Deneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Deneyimsiz Genç Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Freehand az olması yeterli. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Bekar İşle ilgili ...

analizklise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

analizklise

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimsiz Genç Aranıyor

Program/Seviye: Freehand az olması yeterli.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir program bilgisine sahip olması gerekmiyor. Digital Klişe Makinasına operatörlük yapacak, Flekso ve tramlama öğrenecek, Zaman zaman grafik işlerinde özellikle flekso baskı teknikleri ve hafif tasarım konusunda yetiştirebileceğim,Klişe yapımını a dan z ye öğrenecek meslek öğrenmek isteyen mümkünse sigara kullanmayan bu işe kendini adayacak genç erkek arkadaslar arıyorum.Ehliyeti olursa sevinirm olmaz ise gerekirse ben aldıracağım.Hem mac hem pc öğretilecektir Kısacası elim kolum olacak kendi hayatını kurtaracak

2 seneye kadar tam donanımlı olarak yetiştireceğim.

Adresimiz Yüzyıl Mah. MAssit matbaacılar sitesi

Mümkünse bağcılar gop ikitelli tarafında ikamet etmesi ana önceliğimdir

E-posta:

Telefon: 0554 653 48 88 - 0212 432 01 02
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye GeneliDeneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye GeneliDeneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye GeneliDeneyimsiz Genç Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap