Deneyimsiz Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimsiz Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Deneyimsiz Grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop, Freehand Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansı&Fotoğraf ...

bersavas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bersavas

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimsiz Grafiker

Program/Seviye: Photoshop, Freehand

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam Ajansı&Fotoğraf stüdyomuza grafik programlarına eli yatkın grafikerlik bilgisini arttırmak veya oğrenmek isteyen bayan eleman arıyoruz.
Mecidiyeköye yakın konumda oturması, sigara kullanmaması, fotoğrafçılığa ilgi duyması extra seçim nedenidir. Cumartesi&Pazar kapalıyız.

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimsiz Grafiker - İstanbulDeneyimsiz Grafiker - İstanbulDeneyimsiz Grafiker - İstanbulDeneyimsiz Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Buraak1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Buraak1

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2013 #3
İlla bayan olması Şart değilse Şansımı denemk isterim..
zeynepcan142247 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepcan142247

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2014 #4
ilan geçerlimi
duuygu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duuygu

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-01-2014 #5
İlan geçerlimi..
ironheartser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ironheartser

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-01-2014 #6
merhabalar ben merter de oturuyorum bayan yerine bay olmaz mı bu işe ciddi anlamda ihtiyacım var görüşmek için sizden haber bekliyor olacağım numaram : *********