Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul ...

glcn ozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glcn ozer

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Office (Word, Excel, Access, Power Point, FrontPage) - İyi derece

Macromedia ( Dreamweaver, Flash, Fireworks)-İyi derece
Visual BASIC- Orta derece
Php - Html -Orta derece
Illustrator -Temel düzeyde
Adobe Photoshop cs4 -Temel düzeyde
Adobe InDesıng -Temel düzeyde

İş deneyimi ve içeriği: 2009-2010 Bahçelievler Belediyesi (Stajyer)
2010-2011 Tekkoç Madencilik LTD.ŞTİ.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba. Alanımla ilgili kurumlarda görev alarak kendimi geliştirmek istiyorum. Üniversite ögrencisi oldugum için Part time olarak çalışmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul - Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul ya da Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul | Deneyimsiz Web Tasarım Elemanı ve Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap