Deniz Kızı

İllüstrasyon Çalışmaları - Deniz Kızı ...

Deniz Kızı
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Deniz Kızı

Alt 15-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS3'de yapıldı. Sadece su balonları ve deniz kabukları hazır olarak alındı.

Animasyon için [COLOR="Blue"]Blueden Deniz[/COLOR]'ime çok teşekkür ederim :kiss1:

Deniz Kızı

[COLOR="Red"]Animasyonu izlemek için tıklayın[/COLOR]
Directupload.net - D2sxcbeyn.swf
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Rica ederim, bu güzel çalışmaya basitce renk kattık sadece.
İşte bu, tebrik ederim.

Ellerine ve emeğine sağlık Deniz Kızı
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-06-2009 #3
Bu yaz forumda balıklar ,deniz kızları serinletecek ortamı sanırımDeniz Kızı Ellerine sağlık canım güzl olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2009 #4
elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-06-2009 #5
Eline sağlık Fatoşcum çok güzel olmuş,biz bugünlerde aynı düşünüyoruz deniz kızı aklımdaydı sıcaktan olucak sanırımDeniz Kızı tabi ben zaman bulup yapana kadar yaz biter Deniz Kızı
Saçların su içinde dağılması yüzüyor hissi verilmesi açısından üzerinde biraz daha durulabilirdi onun dışında başarılı olmuş tebrik ederim canım Deniz Kızı

Denizcim animasyonun çalışmaya renk katmış seninde ellerine sağlık Deniz Kızı:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #6
Rica ederim, bu güzel çalışmaya basitce renk kattık sadece.
İşte bu, tebrik ederim.

Ellerine ve emeğine sağlık Deniz Kızı
Canım benim ne kadarda mütevazisin. Uğraştığını ben biliyorum. Çok teşekkür ederim canım :kiss1:

Bu yaz forumda balıklar ,deniz kızları serinletecek ortamı sanırımDeniz Kızı Ellerine sağlık canım güzl olmuş.
Evet bu yaz serin geçecek Deniz Kızı Teşekkürler İlknur'cum. Deniz Kızı

elinize sağlık...
Teşekkürler Deniz Kızı
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler fatoş

Alt 15-06-2009 #7
ellerine sağlık çalışman güzel ve hoş sadece bikini küçük olmuş olmasaymış da olurdu misali gerçi ben ilk defa gördüm bikinili denizkızı ama geçen sene ayvalıkta gördüğümde bikini falan yoktu :rofl: 2 ) su sesi çok çıkıyor deniz (not: bizim deniz) yada benim hoparlörden dolayı öyle geldi
Bu mesajdan alıntı yap

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #8
Eline sağlık Fatoşcum çok güzel olmuş,biz bugünlerde aynı düşünüyoruz deniz kızı aklımdaydı sıcaktan olucak sanırımDeniz Kızı tabi ben zaman bulup yapana kadar yaz biter Deniz Kızı
Saçların su içinde dağılması yüzüyor hissi verilmesi açısından üzerinde biraz daha durulabilirdi onun dışında başarılı olmuş tebrik ederim canım Deniz Kızı

Denizcim animasyonun çalışmaya renk katmış seninde ellerine sağlık Deniz Kızı:wink:
Teşekkürler Filizcim. Evet bu aralar seninle aynı şeyleri düşünüyoruz. Saç konusunda haklısın yine zorlanmam oldu biraz.

ellerine sağlık çalışman güzel ve hoş sadece bikini küçük olmuş olmasaymış da olurdu misali gerçi ben ilk defa gördüm bikinili denizkızı ama geçen sene ayvalıkta gördüğümde bikini falan yoktu :rofl: 2 ) su sesi çok çıkıyor deniz (not: bizim deniz) yada benim hoparlörden dolayı öyle geldi
Teşekkürler Mustafa Bey. Aslında bende görmedim bikinili Denizkızı Deniz Kızı
Ama bu türk işi biraz utanmış Deniz Kızı
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 15-06-2009 #9
Mustafa bey, sesi standart; sesi ne kadar açarsanız o kadar duyarsınız Deniz Kızı

Canım benim ne kadarda mütevazisin. Uğraştığını ben biliyorum. Çok teşekkür ederim canım :kiss1:
Estagfurullah; ne demek, rica ederim ablacım Deniz Kızı

Teşekkür ederim canım Deniz Kızı
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 15-06-2009 #10
Mustafa bey, sesi standart; sesi ne kadar açarsanız o kadar duyarsınız Deniz Kızı

Estagfurullah; ne demek, rica ederim Deniz Kızı

Teşekkür ederim canım Deniz Kızı
filmin sesi az çıkıyor ama suyun sesi filmin sesini katlıyor creative 5+1 modelini unuttum karanlıkta gözükmüyor yani normal ses kısık neyse ellerinize sağlık yarın görüşürüz iyi geceler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları