Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli ...

soner28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soner28

Matbaacı / İstanbul

Alt 01-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deniz klişeye ortak aranayor....

Program/Seviye: İleri düzeyde corel,freehand ilistrotor ve photoshop programlarından anlayan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: nyloprint klişelerinin yapımından anlayan grafikte uzman çizimi kuvvetli

E-posta:

Telefon: 0212 612 75 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli - Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli ya da Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli | Deniz klişeye ortak aranayor.... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gbb

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 02-08-2011 #3
Ben güzel sanatlar fakültesi mezunuyum, photosop,illustrator biliyorum fakat klişe üzerine çalışmadım, ortak derken biraz acılımını yaparmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap

soner28

Matbaacı / İstanbul

Alt 02-08-2011 #4
Ortaklık sadece nyloprint klişler üzerine olucaktır..
şu anda bende 50x70 bir makine bulunmakta ortak olan arkadaştan talebim çok iyi grafiker olması ve bir makinede onun koyması gerekiyor.. Klişe imlatında bilgili olması gerkmiyor. İmalatta ben varım klişe imalatını ben yapıcam.Sadece grafikte uzman olsun yeter.Eğer iyi yerlere gelmek istiyorsanız ilgilenen arkadaşların mesajını bekliyorum.Hırslı ve hedefleri olan insanlar kazanır..
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer84

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #5
Makine fiyatı nedir acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap

soner28

Matbaacı / İstanbul

Alt 04-08-2011 #6
makinenin fiyatı 10 veya 15 bin tl civarında diye biliyorum en uygun 3es mega da satılıyor.. Ciddi düşünenler messengerden eklesin orda görüşelim daha detaylı
Bu mesajdan alıntı yap