Deniz Köşkleri 3d Max - Vray - Photoshop Cs4

3D Studio Max - Deniz Köşkleri 3d Max - Vray - Photoshop Cs4 Sponsorlu Bağlantılar Bu işde 20 günlük biri olarak, çalışmada mutlaka eksiklikler görmediğim detaylar var, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Çalışma Yarımdır, Merdiven, detaylar yapılacak, şu ana kadar ışık,Modelleme, kaplamalar, gerçekçilik üzerinde ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Alt 04-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu işde 20 günlük biri olarak, çalışmada mutlaka eksiklikler görmediğim detaylar var, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Çalışma Yarımdır, Merdiven, detaylar yapılacak, şu ana kadar ışık,Modelleme, kaplamalar, gerçekçilik üzerinde durduğum için, bir sahneyle fazla uraşmak istemiyorum, arkadaşlar şu anki durumum için, sonuç değil başlangıç önemli, başını düzgün bilmediğimiz bir konuda sonuçtan düzgün bişey çıkmayacağını düşünen biriyim, aslında hayatımızın her alanı böyle değilmidir ? Başlangıç ve gidişat iyi olursa sonuç iyi olur ! sizden yardımlarınızı, önerilerinizi, tecrübelerinizi, fikirlerinizi,eleştirilerinizi, yorumlarınızı bekliyorum...

Modelleme: 3Ds Max 8
Vray 1.50 Rc
Photoshop CS4

Render: 2048 x 1538 Pixel
Render Süresi: (8 Çekirdek 16 gb Rem) 1dk 18sn

Kaplamalar: Photoshop CS4
Işıklar: Vray 1.50 rc 2 Adet Vray Sun 2 Vrayfun
Modelleme: 3Ds Max ile yapıldı ve sahnede hiçbir şey hazır değildir.

Arkadaşlar çok sorunum var ve daha çok çalışmam gerek, fakat asıl sorunum, bir projeyi afaki yapmak (göz hassasiyeti) ile yapmak istemiyorum, ışıkların, kaplamaların, metal krom plastik gibi objelerin gerçek değerlerini bilerek çalışmak istiyorum, daha çok yeniyim ve bu konudada fikir verirseniz mutlu olucam, herkeze başarılar.

Bu konuda fikri olan herkezi bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gokpasaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokpasaa

Grafiker / Ankara

Alt 04-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle eline sağlık Deniz Köşkleri 3d Max - Vray - Photoshop Cs4
kameranın kaçışları çok olmuş sehpanın orda halı falan uzamış biraz ilk olarak buna dikkat edersen daha iyi olur. metal krom plastik gibi objelerin gerçek değerlerini bilerek çalışmak istiyorum demişsin bunlar için hazır vray mtller var onları bulamaya çalış. tavanla duvar birleşimi boş bırakmazsan daha olur. bide amacın gerçekçilikse daha fazla ayrıntıya girmen gerekli. unutma şeytan ayrıntıda gizlidir Deniz Köşkleri 3d Max - Vray - Photoshop Cs4
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 04-05-2009 #3
gokhan vray materyalleri denemelisin intenette bunlar mevcut fazlasıyla.muhakkak eğitim videosu izliyorsundur ilk etapta genel kullanım ardından modelleme ardından kaplama en son render ve ışık ayarlarını öğrenmeye çalış bence hepsi birden kafa karıştırıcı olabilir.benim fikrim iyi çalışmalarDeniz Köşkleri 3d Max - Vray - Photoshop Cs4
Bu mesajdan alıntı yap
blackmaskneco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackmaskneco

Baskıcı / Bursa

Alt 08-05-2009 #4
vray dede 3dmax dede cok acemi oldugun belli oluyor baska ne diyeyim sana
Bu mesajdan alıntı yap
blackmaskneco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackmaskneco

Baskıcı / Bursa

Alt 08-05-2009 #5
berbattttttttt
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 08-05-2009 #6
berbattttttttt
niye berbat olduğunu da yazarsanız daha iyi anlaşılırsınız

çalışmaya gelirsek
teknik olarak birşey diyemiyeceğim ama tasarım olarak güzel olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2009 #7
berbattttttttt
Böyle yorum olmaz kardeşim lütfen daha duyarlı ol...
Eğer sen daha iyi biliyorsan yönlendirmelerle yardımcı ol...
Bilmiyorsan Kırıcı yorumlara gerek yok bence...

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2009 #8
berbattttttttt
baskıcı yazıyor profilinde sanırım baskılarla ilgili konulara yönelmelisin.ortada emek verilmiş vakit harcanmış bir çalışma mevcut berbatt deyipte geçemezsin konu hakkında bilgin yoksa görsellik açısından yorum yapabilirsin.gökhan çalışmalarını takip ediyorum arkadaşım çok daha iyi şeyler çıkaracağından eminim iyi çalışmalar herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2009 #9
arkadaşlar hepinizin hassas düşüncesi için teşşekkür ederim, fakat isteyen istediği gibi yorum yapabilir, benim için sorun değil , ben zamanımı harcayıp amatörcede olsa çalışmalarımı sizinle paylaşmak istiyorum, bunun nedeni yolun başındayken eksikleri görmek, isteyen berbat desin, isteyen beğenmesin, bunlar benden bir şey götürmez, şu an için berbat olabilir, fakat 3 ay sonra daha iyi duruma gelebilirim, ben öğretici eleştirileri dikkate alarak çalışıyorum, benim çalışmam için berbat yorum diyenleri zaten görmüyorum, bu gibi yorumlar tamamen meslekten soğutmak amacıyla bencil insanların uyguladığı taktikler, 8 yıldır 2D ile uraşıyorum - şimdi sırada 3d var, belki iyi öğrenirim belki öğrenemem herkeze teşşekürler, son olarak bana berbat diyen arkadaş içinde şöyle söylim, bana yorum yazarken harcadığın zaman için teşşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
MDS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MDS

Webmaster / İstanbul

Alt 30-05-2009 #10
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ortada ciddi bir emek ve zaman harcanması söz konusu bu nedenle hiçbir çalışma bu tarzda eleştirilmemeli çalışarak çok daha iyi çalışmalar çıkartmanız dileğiyle iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları