Deniz Okulu Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Deniz Okulu Broşür ...

Deniz Okulu Broşür
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Deniz Okulu Broşür

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ortadan kırımlı 4 renk parlak kuşe baskı olacak bir çalışmadır.
Kırmızı dikdörtgen kısmına adres alanı gelecektir.

Arka - ön kapak

Deniz Okulu Broşür

İç sayfalar

Deniz Okulu Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amacına uygun bir çalışma olmuş.
Özellikle yapboz parçalarından buluşma espirisi hoşuma gitti.
Eline sağlık irem.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
Temiz bir çalışma olmuş canım..Abartısız amacına uygun..'Deniz'e gidemeyen deniz'e gelsin'..yazı fontunu değiştirsen daha iyi olucak sanki :wink: Ellerine sağlık Deniz Okulu Broşür
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #4
Amacına uygun bir çalışma olmuş.
Özellikle yapboz parçalarından buluşma espirisi hoşuma gitti.
Eline sağlık irem.
Şu sıralar hemen hemen her çalışmamda yapboz olayının esiri olmuş durumdayım.Deniz Okulu BroşürD Teşekkür ederim selim.

Temiz bir çalışma olmuş canım..Abartısız amacına uygun..'Deniz'e gidemeyen deniz'e gelsin'..yazı fontunu değiştirsen daha iyi olucak sanki :wink: Ellerine sağlık Deniz Okulu Broşür
Saol eyminecim. Evet font değişebilir haklısın ama ben bu fontu bu çalışmada çok sevdim :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #5
İremim amacına uymuş renkleri ile bütünleşmiş sade ve şık canım emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
cuneytgurler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytgurler

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #6
merhabalar dağınık geldi gözüme kapakta yazı karakterine uyguladığın shadow baskı hatası gibi gözükecektir, zeminden ayırmak istiyorsan renk uygulamasıyla yapmalasın daha kalite gözükür, iç tarafta zemindeki gradient uygulamasındaki renk geçişleri daha dengeli olmalı pixelleşmeler oluşmuş nois ile giderebilirsin. daha düzenli çalışmalar görmek dileğiyle emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #7
merhabalar dağınık geldi gözüme kapakta yazı karakterine uyguladığın shadow baskı hatası gibi gözükecektir, zeminden ayırmak istiyorsan renk uygulamasıyla yapmalasın daha kalite gözükür, iç tarafta zemindeki gradient uygulamasındaki renk geçişleri daha dengeli olmalı pixelleşmeler oluşmuş nois ile giderebilirsin. daha düzenli çalışmalar görmek dileğiyle emeğine sağlık.
yorumunuz için teşekkür ederim.
Gözünüze gelen dağınıklığı gidermek için siz olsanız ne yapardınız merak ettim feyz almak isterim.gradient uygulamasındaki renk geçişleri daha dengeli olmalı demişsiniz ben bahsettiğiniz bir dengesizlik ve pixelleşme göremiyorum...

İremim amacına uymuş renkleri ile bütünleşmiş sade ve şık canım emeğine sağlık...
Teşekkür ederim damlacım.
Bu mesajdan alıntı yap

cuneytgurler

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #8
peki anlatıyorum hemen:
sayfa 1
Fotoğrafın üzerinde ingilizce yazısı olmamış lakin ingilizce yazısının üstü boş kalmış dağınık hissi uyandırıyor fotoğrafı yazının boş kaldığı alan kadar kullansan ya da başka bir atraksiyon deneyesen bu dağınıklığı giderebilirsin. Aynı sayfada devam ediyorum üst taraftaki foto dikdörtgen iken alttaki kare olması ve ortada olması yine bir sorun teşkil ediyor yaptığın çalışmada bi süreklilik olmalı birşeylerin devamı ya da bütünlüğü olmalı ayrıca üzerine yazdığın modern dans fontu hoş değil tabi bu benim görüşüm ayrıca satır arası çok açık bu da rahatsız etti.
sayfa 2:
üst taraftaki koyu renkte gradient geçişli zeminle altındaki lacivert yazı nerdeyse aynı renkte bence bu yazıda okuma zorluğu çekecektir broşürü eline alan insanlar hoş gözükmeyecektir. gelelim altı kısma o yuvarlakçıklarda alt üst problemi var onlara bi ayar çekebilirsin ve üzerlerindeki yazılar çok büyük voleybol ve tenis yazısı broşürden aşağı düşecek gibi duruyor genelini biraz küçültmelisin
Arka kapak:
Broşürün ölçülerine bakacak olursak kullandığın iki foto çok büyük biraz küçültmelisin onları iç sayfalarda resim kenarlarına corner vermemişsin arka kapakta yuvarlamışsın kenarları buda gözü alışılmışın dışına itiyor yine bi yorma söz konusu aynı konsept olmalı he eğer komple herşeyi farklı yapacam diyorsan böyle bir uygulama için aynı zeminleri kullanmamalıydın hep mavi tonlar kullanmışsın o zaman bi çok şeyinde aynı olması gerekiyor.
Kapak:
Başlığın altındaki o ışık yani shadow baskıdan sonra çamur gibi gözükecektir onu kesinlikle değiştirmelisin altına bir efect verme yazının ya renkleri koyu yap fontu açık kullan yada tersini uygula yada yazı etrafına stoke ver ama bu şekilde shadow uygulamaları basit gösterir çalışmayı. Kapakla ilgili fazla birşey söylemek istemiyorum çok eksik var şimdilik bu kadar kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #9
Zaman çok önemli bir kavramdır. Zaman harcayıp ele aldığınız için teşekkür ederim. Sadece tek bir cümlenizden yola çıkıyorum.
"...Görüşüm" bunlarda benim düşüncem ve görüşümdür.
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

cuneytgurler

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #10
insanların görüşlerine saygımız vardır, fakat görüşüm deyip birşeyleri kaparsanız gelişim süreceni desteklemek yerine buna köstek olursunuz. Bence birtek cümle yerine söylediğim düzeltmeleri düşünürseniz bir sonraki broşürde daha verimli olacaksanız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları