Deniz Okulu Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Deniz Okulu Broşür ...

Cevapla
Deniz Okulu Broşür
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Standart
Alt 23-04-2009 #41
Sponsorlu Bağlantılar

Onur ve diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
İşte tüm mesele budur. Her kötü işe yapıcı olmak. Ağır itamlarla birlikte kişiyide eleştirmemek. Ne yazık ki bunu çok yapıyoruz.
- Aaa sevmediğim bir üye iş koymuş hemen yıkıp dökelim!
yada
- Aaa sevmediğim bir üye iş koymuş kimse görmeden bakayım ve hemen olumsuz rep vereyim! (sevilmeyen üyedir ya)

Prof. bu değildir. Yakışmaz yakışmamalıdırda. Neyse konu kapansa daha iyi olacak kanaatindeyim. Kurallarımızda bunu gerektirir zaten.
İrecim kusura bakma ben gerçekten seni sevmediğim için böyle bir yorum yaptım aslında çalışman amacına uygun ve müşteriye bağlı böyle çalışmışsın bende fazlasıyla kırdım sanırım seni (diyemicem)

Bukadar fevri davranışlara gerek yoktu…ağır yorum bana ayittir ama sonuna kadar arkasındayım söylediklerimin,hepimiz tabiki bu işi para karşılığı yapıyoruz serbest çalışmalarımız hariç…ama burada müşteriye değil tasarımı yapana yorumarımızı sunuyoruz ki bu kişi çalışmayı buraya eklemişse bu hakkımı sonuna kadar kulanırım… düzinelerce bu tip çalışmam var ama kendi yorumum içinde olmadığı için koymuyorum çünkü ben değil bi başkası yapmış oluyo ve ben sadece programı kullanmakla yetiniyorum…peki koyulmazmı elbetteki konulur ama eleştiler de ona göre bazen acımasız olabilir..
Kendinize sevilmeyen üye damgasını kendiniz verdiğize göre diyecek hiçbir sözüm yok bunun üzerine…sevmeyipte yorum yaptığım çalışmalar çoktur…sevme zorunuluğum hiç yoktur…aklımın ucundan dahi geçmedi böyle bir düşünce…aynı platformda olsakta kimseyi illaki sevicem diye bir zorululuğum da yoktur…
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart
Alt 23-04-2009 #42
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Eleştiri yaparken yanlış anlaşılacak kelimeler kullanmayınız" diye daha önce bir kaç arkadaşı uyarmıştım. Bu uyarıma kulak asmayıp hala kendisine yakışmayan şekilde tekrar bu mesaj yolu ile uyarılan arkadaşların daha dikkatli olmalarını rica ederim.

Aksi halde forum genel huzurunu bozduklarından dolayı bu üyelerin üyelik hakları süresiz olarak alınacaktır!..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 24-04-2009 #43
rekler uyuşmamış. bunaltıcı havası var, comicsans yazı karakteri çok sıradan olmuş. ban comic sans :: Putting the Sans in Comic Sans
yazı karakteri konusunda diğer arkadaşlarımında önerileri ile haklı olduğunuzu bende savunuyorum. Banada çok sıradan gelmeye başladı. Renk uyuşmamış demişsiniz. Hangi renklerin kombinasyonu size negatif geldi acaba?

benim anlamadığım çalışmanızı sergileyip yorum istiyorsunuz yorum iyiyse sorun yok ama yorum biraz sizin istediğinizin dışına çıkınca tepki veriyorsunuz arkadaş gayet açık bir yorum yapmış ama siz bu yorumu kabullenmek istemiyorsunuz.Ne yapıcaz o zaman yorum istemiyeceğiz Deniz Okulu Broşür Haklı veya haksızsam sizde istediğiniz yorumda bulunabilirsiniz ........
Lütfen yapılan yorumlara verdiğim cevapları dikkatli okuyunuz! Ben bana kötü yorum yapıldığında bunu kabullenmeme gibi bir duruma girmedim. Aksine neden gireyim ki? Arkadaş diye kimin yorumunu kastetiğinizi bilmediğim için onun hakkında yorum yapamıyacağım.

İrecim kusura bakma ben gerçekten seni sevmediğim için böyle bir yorum yaptım aslında çalışman amacına uygun ve müşteriye bağlı böyle çalışmışsın bende fazlasıyla kırdım sanırım seni (diyemicem)...........…
Sizinle ne zaman İremcimli konuma geldik inanın hatırlayamıyorum.
Ayrıca en son yorumumdan feyz alıp birkaç cümle sıralamışsınız. Halbuki kişi yada sıfat belirtmiyordu fazlasıyla üzerinize alınmışsınız! Düşündürücü.
Daha öncede söylemiştim Volkan beyin uyarısından sonrada bu konunun fazla uzamaması gerektiğini düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Yengeç,istakoz,deniz kabukları,deniz yıldızları MONASTERY Vektörel 13 06-07-2012 01:08:17
deniz harp okulu logosu lazım sincap06 Logo Tasarımları 2 29-09-2010 09:29:41
özel derya ilköğretim okulu 3'e kırım broşür grafikersin Kitap kapağı, broşür, menü vb. 30 10-05-2010 20:07:49
AKA Kış Okulu grafikerkartal Kitap kapağı, broşür, menü vb. 14 23-10-2008 09:23:01

Kapat
Şifremi Unuttum?