Dental laboratuarı için logo denemesi

Logo Tasarımları - Dental laboratuarı için logo denemesi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.Foruma ilk mesajım.elimden geldiği kadar paylaşımlarınıza ortak olucam.neyse fazla uzatmıyım.yeni açılacak dental laboratuarı için bayramdan sonrasına logo gerekiyor.benim çalışmam bu sizde yorumlarınızı paylaşır bana değerli ...

Alt 20-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.Foruma ilk mesajım.elimden geldiği kadar paylaşımlarınıza ortak olucam.neyse fazla uzatmıyım.yeni açılacak dental laboratuarı için bayramdan sonrasına logo gerekiyor.benim çalışmam bu sizde yorumlarınızı paylaşır bana değerli fikirlerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar.......

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi çalışmalar diliyerek başlıyayım. bende yeniyim bu işlerde kendimce yorum yapmak gerekirse yazı rengi ve stili olmamış,gölgeler gereksiz bunu bir logo olarak düşünürsek bunu bir kartvizite bastırmak biraz zor gibi gözüküyor.. bayram bitmeden biraz daha çalışmak gerekir sanırsam.. kolay gelsin başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
baskici46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskici46(37)

Baskıcı / Kahramanmaraş

Alt 21-12-2007 #3
sektörüne uygun karakterlerin kullanılmadığı ve uygulamarda sıkıntı çekilebileceğini ayrıca daha iyisinin yapılabileceği kanısındayım. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-12-2007 #4
yorumlar için teşekkürler üstünde çalışacağım
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 22-12-2007 #5
kusura bakma ama ben buna logo diyemicem
bence ilk önce bir logonun nasıl yapılacağı hakkında biraz bilgi edinmeye çalış
ve logoyu vektörel tabanlı programlarda yapmayı dene
Bu mesajdan alıntı yap
sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2007 #6
Dişi biraz daha küçült k ve d harfleri güzel ama kelimelerin devamını daha okunaklı bir karakterle gölge uygulamadan ve sağlık sektörüne daha uygun renkler kullanarak çalış bence...
Bu mesajdan alıntı yap
ByGraphArt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByGraphArt

Grafiker / Antalya

Alt 22-12-2007 #7
Şevkini kırmak istemem ama gereksiz efectler kullanmışsın yazı karakteri yanlış bir seçim olmuş bence birazcık daha çalış üzerinde vektörel çalışmaların daha iyi olacağını düşünüyorum photoshopta hazırlamışsın sanırım efectler ile oynamak hoşuna gittiği için gereksiz gereksiz kullanmışsın logo çalışmalarında vektör çalışırsan daha orjinal logoların çıkacağına eminim başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2007 #8
Grafik tasarım tüm türleriyle, buna logo özellikle dahildir ve özgün olmalıdır. Özgün ve sanatsal bir iş hemen ilgi çeker sanıldığının aksine herkes tarafından benimsenir ve kullanılır. Yaptığın işte logodan çok bir clipart havası seziliyor, clipartlarda özgünlük logo kadar önemli değildir. Özgün yani orjinal bir yaklaşım zorunluluğu yaptığın işin bir ticari müessede kullanılacak olmasından kaynaklanmaktadır. Neden orjinal bir yaklaşım ticari bir müessese için önemlidir? Bir ticari kuruluş insan gibi bir kişiliğe sahip olmadıkça başarılı olması mümkün değildir. Ticari bir kuruluşa kişilik kazandırmanın ilk yolu ona özgün bir logo yapmakla başlar. Bir kuruluşun logosu o kuruluşun dışardan gözüken yüzüdür. Logo tasarımını, insanların kafasında yer edecek hatırlanacak kadar sıcak ve orjinal bulmadım maalesef. Umarım kusura bakmazsın.

İyi çalışmalar.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logo dental deneme