Deo Bilişim e-ticaret sitesi web arayüz çalışmam

Web Tasarımı - Deo Bilişim e-ticaret sitesi web arayüz çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 04-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Font ve renk konusunda biraz daha seçici olmanı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
iskendersacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskendersacli

Webmaster / Uşak

Alt 06-11-2011 #3
Bir çok şeye çok daha fazla özen göstermelisin. Fontlar, renkler, kullandığın resimler, ikonlar... Hele ki bir bilişim firmasına tasarım yapıyorsan daha da fazla özen göstermelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2011 #4
lorem ipsum falan yazıları varya.. bu templatelerden bendede çok var.. yazılarını değiştir, salla gitsin.. ben yaptım diye..
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 08-11-2011 #5
lorem ipsum falan yazıları varya.. bu templatelerden bendede çok var.. yazılarını değiştir, salla gitsin.. ben yaptım diye..
Kusuruma bakmazsanız bu mesajınız bu aksam okuduğum benzer 5-6 mesajınızla aynı, siz lorem ipsum nedir biliyormusunuz? Her lorem ipsum gördüğünüz tasarıma sizin değil diyorsunuz nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2011 #6
bunlardan bende de çok var arkadaşım.. aynı site de vardır kesin.. dvd lerimi karıştırmam lazım... lorem ipsum mıgırlarını bu hazır templatelerde görüyorum.. o bölgelere açıklamalarla dolduruyorsun, yok eğer bana diyorsan ki,; "yok bunları ben hazırladım.." ozaman "OOO SÜPER OLMUŞ, HARİKA ELİNE SAĞLIK" yazarım yazmasına ama inşallah kendini kandırmıyorsundur.. çünkü benim açımdan seni tebrik etmekle, tenkit etmek arasında fark yok.. isteriz ki grafiker arkadaşlar kendi yazılımlarıyla harikalar yaratsın..
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 08-11-2011 #7
bunlardan bende de çok var arkadaşım.. aynı site de vardır kesin.. dvd lerimi karıştırmam lazım... lorem ipsum mıgırlarını bu hazır templatelerde görüyorum.. o bölgelere açıklamalarla dolduruyorsun, yok eğer bana diyorsan ki,; "yok bunları ben hazırladım.." ozaman "OOO SÜPER OLMUŞ, HARİKA ELİNE SAĞLIK" yazarım yazmasına ama inşallah kendini kandırmıyorsundur.. çünkü benim açımdan seni tebrik etmekle, tenkit etmek arasında fark yok.. isteriz ki grafiker arkadaşlar kendi yazılımlarıyla harikalar yaratsın..
Anlaşıldığı üzere o lorem ipsum mıngırlarını (ne demekse) sadece görüyorsunuz, bunlar nedir ne için kullanılır araştırmamışsınız ve bundan dolayı her önünüze gelen tasarıma peşin hükümle sizin değil diyorsunuz. Sizin gibi belirli bir yere gelmiş bir tasarımcıya bu yakışmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 09-11-2011 #8
yahu arkadaş, lorem ipsum sanki bir şirketin, bir kişinin babasının malıymış gibi mesaj yazmışsın. mesajını yazmadan önce şu lorem ipsum nedir diye bir google'dan araştır da öyle yaz bari. lorem ipsum en kısa ve en basit açıklamayla yer doldurucu metindir. net dünyasındaki webmasterların kullandığı bir kalıp haline gelmiştir. elin norveçlisi de lorem ipsum kullanır, bizim türk webmasterlar da. yaz google'a lorem ipsum diye, neymiş öğren detaylarıyla..

Bu arada arkadaşın çalışması fena olmamış. Biraz daha özenle ortaya daha da başarılı çalışmalar çıkabilir. Eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #9
Öncelikle tasarımın bana ait olduğunu göstermek için bu arkadaşa video mu hazırlamak gerekiyor anlayamadım. Daha lorem ipsum'u bilmeyen bir adama video da hazırlamam doğrusu. 500 yıldır olan bir şey lorem ipsum. Hayır yani çok şüpheleniyorsa bu arkadaş iş yerimi arayıp konuşsun, güler geçerim buna.
Bu mesajdan alıntı yap
m.asker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m.asker

Bilg. Teknikeri / Adana

Alt 11-11-2011 #10
çok şık çalışma neredeyse bir çok sektörde bir kaç düzeltme ile kurumsal sayfa olarakda kullanılabilir. birde lorem ipsun kelimesi hiç dikkatimi çekmemişti ama burda konusu geçince merak ettim öğrenmiş oldum bundan dolayı emeği geçenlere teşekkürler.. cahil kalmayalım Deo Bilişim e-ticaret sitesi web arayüz çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları