Deposit photos ve shutterstock vektörleri arıyorum

Fotoğraf - Resim - Deposit photos ve shutterstock vektörleri arıyorum ...

SeleneTy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeleneTy

Öğrenci (Diğer) / Bilecik

Alt 16-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu iki siteden 3 -4 tane vektor indirmem gerekiyor fakat hiç bir yerde bulamıyorum bana yardım edebilecek varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar bu iki siteden 3 -4 tane vektor indirmem gerekiyor fakat hiç bir yerde bulamıyorum bana yardım edebilecek varmı ?
Forum içindeki Shutterstock konusuna yazmanız yeterli..Beklemeniz gerekebilir.
Veya size gerekli olan vektörellerin görsellerini bu başlığın altına ekleyin..
Belki elinde hali hazırda olan arkadaşlar vardır..
Bu mesajdan alıntı yap
HypnoCreative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HypnoCreative

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2013 #3
Siteye gir ve parasını ödeyerek satın al.. Onları oturup yapan adamlar sizin hayrınıza yapmıyor. Yasadışı bir isteği küstahça ortalık yerde yapmak ve buna kimsenin tepki göstermemesi Türkiye'deki grafikerlerin ahlak anlayışını çok güzel ortaya koyuyor. Aferin hepinize!
Bu mesajdan alıntı yap

HypnoCreative

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2013 #4
Forum içindeki Shutterstock konusuna yazmanız yeterli..Beklemeniz gerekebilir.
Veya size gerekli olan vektörellerin görsellerini bu başlığın altına ekleyin..
Belki elinde hali hazırda olan arkadaşlar vardır..
Resmen rezalet! O görseller bir kereye mahsus olarak satın alınır kullanım başına ücretlendirilir. Eğer çoklu kullanım olarak alınmışsa da daha fazla ücret ödenen Unlimited Seat lisansı alınmak zorundadır ki 2. bir partiye devredilemez. Yani bu sitelerden 1 kez indirilmiş bir görsel, sonrasında public domain'e dönüşmez.

Açıkça yasadışı ve ahlaksızca bir paylaşım dönüyor burada. Benim ya da arkadaşlarımın stock sitelerde sattığımız görsellere burada denk gelirsem zaten alışık olduğum birkaç dava da size açacağımdan emin olabilirsiniz. Durum buyken açılmış bu telif davalarını kaybetmekten ve yüklü tazminatlar ödemekten başka şansınız olmaz.

Bu yasal bir uyarıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-07-2013 #5
Siteye gir ve parasını ödeyerek satın al.. Onları oturup yapan adamlar sizin hayrınıza yapmıyor. Yasadışı bir isteği küstahça ortalık yerde yapmak ve buna kimsenin tepki göstermemesi Türkiye'deki grafikerlerin ahlak anlayışını çok güzel ortaya koyuyor. Aferin hepinize!
Ortak paylaşıma sunulduysa bunda bir sakınca yok.
Fakat zaten ücretli olanlar veya satın alınması gereken diğer hakkında üye olurken de okumanız gereken FORUM KURALLARI bulunmaktadır.

Telif hakkı, kural dışı bir uygulama, forumdan istek, talep veya foruma paylaşım yapıldığında konu sahibi uyarılarak konusu kapatılır.
Bu mesajdan alıntı yap

HypnoCreative

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2013 #6
Ortak paylaşıma sunulduysa bunda bir sakınca yok.
Fakat zaten ücretli olanlar veya satın alınması gereken diğer hakkında üye olurken de okumanız gereken FORUM KURALLARI bulunmaktadır.

Telif hakkı, kural dışı bir uygulama, forumdan istek, talep veya foruma paylaşım yapıldığında konu sahibi uyarılarak konusu kapatılır.
Ortak paylkaşıma sunulduysa derken neden bahsettiğinizi anlayamadım.. Bana aynı mesajı özel mesajla da göndermişsiniz. Bu durumda uyarılan konumunda mıyım yoksa yasal uyarıyı yapan kişi olarak söylediğime destek anlamında mı yazdınız?

Çünkü ben buradaki dialogda doğrudan yasadışı bir sohbet görüyorum ve bunu dile getiriyorum.
Bu mesajdan alıntı yap