deprem analizi yapan bir firma için afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - deprem analizi yapan bir firma için afiş çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

ilkeryuceturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkeryuceturk

Grafiker / Ankara

Alt 07-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oldukça karşmaşa var Afiş tasarımı : Hedef kitle ne ise ona yönelik sade bir anlayışla akılda kalıcı yöntem ve fikirler ile hazırlanma planlanmalıdır ben sizin afişi her nerde görsem okumam ! karmaşa çok ayrıca benim dikkatimi çekecek bir yanı yok sizin yaptıgınız afişin üzerinde düzeltmeler yapacak olursak bence en azından daha dikkat çekmek için ki zor bina resmi biraz daha ön planda olabilirdi çok fazla yazı yerine belli başlı yazılar yazılıp bırakılabilirdi ayrıca firmanın logo sunuda göremiyorum....kısaca iyi bir tasarım örnegi degil....teşekkürler iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 08-08-2011 #3
daha sade bir afiş olabilirdi o zaman oldukça dikkat çekici olurdu
yazım hatalarınız mevcut
'dayanıklımı?' 'dayanıklı mı?
'kısa bir süre icin' 'kısa bir süre için'
biraz daha üzerinde çalışılması gerekiyor sanırım
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2011 #4
afişe bakınca neresini okuyacağımı şaşırdım deprem analizi yapan bir firma için afiş çalışmam yazıları yarıya indirmeniz lazım , yada daha mantıklı bir tasarımla okunası hale getirmeniz
Bu mesajdan alıntı yap
ilkeryuceturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkeryuceturk

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2011 #5
yorumlar için teşekkür ederim yanlız bir şeyi dikkate alın sizlerinde başına gelmiştir müşteri her zaman aklındakini görmek ister yazılarıda özellikle istediler ben yazıları kendim yazmış değilim bunuda dikkate alın
Bu mesajdan alıntı yap
mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2011 #6
Müşteri istemişse problem yok o zaman sizin yeteneginize baglı bir problem degil teşekkürler...iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 08-08-2011 #7
yorumlar için teşekkür ederim yanlız bir şeyi dikkate alın sizlerinde başına gelmiştir müşteri her zaman aklındakini görmek ister yazılarıda özellikle istediler ben yazıları kendim yazmış değilim bunuda dikkate alın
belirtmediğiniz için bilme şansımız yoktu biz -daha doğrusu ben- yazılarıyla birlikte sizin hazırladığınızı düşünerek yorum yaptım peki yazıların kalabalıklığı dışında bir sorunu yoktu onu da afişi tasarlatan kişi/ler istediği için birşey diyemeyiz haklısınız
tekrar emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap