Dergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Dergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum Şehir: İstanbul İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: Aylık çıkarmayı düşündüğümüz dergi için uygun fiyat arıyoruz. Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 31 ...

Ahvalikalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahvalikalem

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Aylık çıkarmayı düşündüğümüz dergi için uygun fiyat arıyoruz.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 31 Mart

İşle ilgili açıklama: A4,Kuşe,Tel dikiş veyahut Amerikan ciltte olabilir,32 sayfa
gramajını düşünmedim.

İlk sayı tanıtım amaçlı 100 adet olacak.

Teklifleri e-posta hesabımıza gönderirseniz memnun kalırız...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbulDergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbulDergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbulDergi Basım Fiyatı Talep Ediyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kadir dilekli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadir dilekli

Matbaacı / Ankara

Alt 28-03-2014 #3
merhabalar ankaradan derginiz için fiat 42,000 eURO civarı ama yinede saglılı bir fiay için görüşmek gerekebilir
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 28-03-2014 #4
merhabalar ankaradan derginiz için fiat 42,000 eURO civarı ama yinede saglılı bir fiay için görüşmek gerekebilir
Tebrik ederim. Çok etik bir şekilde alenen fiyat vermeniz, düzgün bir şekilde yazım kullanmanız ve
görüşmek gerekebilir şeklinde verdiğiniz engin bilgi sayesinde konu ışıl ışıl parladı sayenizde.

Teklif vermek için verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz.