Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dergi Baskı Fiyat Teklifi Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Uşak Maliyet: a4, parlak kuşe kapak dahil toplam 40 sayfa kapak 250 gr iç sayfalar 135 gr ...

alliucar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alliucar

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi Baskı Fiyat Teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: Uşak

Maliyet: a4, parlak kuşe
kapak dahil toplam 40 sayfa
kapak 250 gr
iç sayfalar 135 gr

1000 adet ve 2000 adet için selefonlu-selefonsuz fiyat tekliflerinizi, baskının bize nasıl ve hangi maliyetle ulaşacağını eposta adresine bildirmenizi rica ediyorum.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 10

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli - Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli ya da Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli | Dergi Baskı Fiyat Teklifi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-02-2011 #3
Merhaba;
Size daha sağlık fiyat suna bilmemiz için ve daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıda sunulan iletişim bilgilerimizden irtibata geçmenizi rica ediyorum forum ortamlarında fiyat sunmamaktayız...

İletişim Bilgilerimiz:
Firma: ORYOX
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E. *********
M. *********
W. www.oryox.net

Not: Şirketimiz gerek türkiye geneline gerekse bir çok avrupa ülkelleriyle çalışmaktadır ayrıca bütün nakliye şirketleriylede anlaşmalı olduğumuz için nakliy ücretleri yarı yarıya inmektedir.

Referenslarımız İçinde İrtibata Geçiniz. Ayrıca Forumda Bir Çok İlan Sahipleriylede Çalışmaktayız Kendilerindende Bilgi Alabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ORYOX.NET