Dergi bastırmak istiyorum ama bilgim yok

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Dergi bastırmak istiyorum ama bilgim yok Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Bir dergi çıkartmak istiyoruz, daha doğrusu e-dergi olarak yayınımız vardı fakat bastırmayı hiç düşünmemiştik. Şimdi isteyen üyelerimize ulaştırmak için bastırmak istiyoruz. Baskı işi ile ilgili hiçbir bilgim ...

tgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tgn

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 24-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Bir dergi çıkartmak istiyoruz, daha doğrusu e-dergi olarak yayınımız vardı fakat bastırmayı hiç düşünmemiştik. Şimdi isteyen üyelerimize ulaştırmak için bastırmak istiyoruz. Baskı işi ile ilgili hiçbir bilgim olmadığından buraya yazmak istedim, yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Boyut olarak A5 düşünüyoruz, çünkü dergiyi sitede bu boyuyla yayınlıyorduk. Dergi için bu boy basım mümkün müdür ? Minimum kaç adet basılır ? Mesela Esquire okuyan varsa, bu derginin kağıt ve kapağı kaç gramdır ? Cildi nasıldır ? Bu bilgileri öğrenebilirsem fiyat teklifini diğer konudan soracağım. Biraz araştırma yaptım ama bu bilgileri bir yerde bulamadım, eğer bulunuyorsa kusura bakmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tgn

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 11-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardım edecek yok mu ?
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer ÇİÇEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer ÇİÇEK

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-06-2011 #3
Bu gibi bilgileri bir baskı merkezinden daha detaylı alabilirsiniz diye düşündüm. =)
Bu mesajdan alıntı yap