dergi çalışmam

InDesign - dergi çalışmam Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir dergi tasarlıyorum. grafiker değilim bunu belirteyim. hazırladığım bi kaç sayfayı ekledim eğer yorumlarınızla yönlendirirseniz, yardımcı olursanız sevinirim....

dergi çalışmam
akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

dergi çalışmam

Alt 16-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir dergi tasarlıyorum. grafiker değilim bunu belirteyim. hazırladığım bi kaç sayfayı ekledim eğer yorumlarınızla yönlendirirseniz, yardımcı olursanız sevinirim.dergi çalışmam
dergi çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DogalGaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DogalGaz(25)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sarı tonlarında olan çok basit olmuş...Eifel kulesini maket bıçağıyla kesip koymuş gibi oraya biraz genk geçişi yapsan daha güzel olurdu.

yeşil tonlarında olan gerçekten hoş olmuş ama sol alt köşesindeki gibi basit hatalar var ara geçiş tonlarıyla fon rengiyle birleştirsen resimleri daha hoş olur.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2009 #3
Grafiker Değilim Diyorsan iyi bir çalışma dergi çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap