Dergi Fikirlerinizi Bekliyoruz..

Deneme Çalışmalar - Dergi Fikirlerinizi Bekliyoruz.. Sponsorlu Bağlantılar konuyu açacak yer bulamadım artık affola Arkadaşlar üniversite içerisinde kafelerinde kantinlerinde, ve bilimum kısımlarında öğrenci arkadaşlara dağıtılmak üzere 48-50 sayfalık bir aylık dergi yapmayı planlıyoruz. Bu derginin içeriği ...

alperenaybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperenaybuke

Öğrenci (Diğer) / Isparta

ünlem

Alt 28-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

konuyu açacak yer bulamadım artık affola Dergi Fikirlerinizi Bekliyoruz..

Arkadaşlar üniversite içerisinde kafelerinde kantinlerinde, ve bilimum kısımlarında öğrenci arkadaşlara dağıtılmak üzere 48-50 sayfalık bir aylık dergi yapmayı planlıyoruz.

Bu derginin içeriği için bize fikirler lazım. Tek başımıza düşünceler bir yere kadar yaratıcı oluyor. İçerik için fikirlerinizi bekliyoruz değerli arkadaşlarımız.
Hatta dergimizin bir kısmında, bir sayfasında, güzel bir yazınıza, grafik çalışmanıza, ne bileyim şiirinize vs vs vs. yer verelim.

Dergi için isim ve basit logo çalışmalarınız ve tekliflerinizde bizim için çok değerli olacaktır.Ressamların imzalı portreleri gibi köşesinde isminizle beraber basılabilir.

Ben daha öncede bir broşür için destek istedik buradan, ama bazı arkadaşlar beleşe konacağımızı düüşünerek kimseden ses çıkmadı.
Burasının forum olduğunu ve en azından FİKİR paylaşımı için var olduğunu unutmayalım lütfen.:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları