Dergi İç Sayfası

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi İç Sayfası Sponsorlu Bağlantılar Yeni yaptığım derginin iç sayfa tasarımı. Daha tam olarak bitmedi sayfa numaraları küçük kutulara, konu özelliği üst çizgiye dergi ismi ise sağ sol çizgilerin arasına gelecek. Genel bir ...

Dergi İç Sayfası
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Dergi İç Sayfası

Alt 28-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yaptığım derginin iç sayfa tasarımı. Daha tam olarak bitmedi sayfa numaraları küçük kutulara, konu özelliği üst çizgiye dergi ismi ise sağ sol çizgilerin arasına gelecek. Genel bir mizanpaj olarak yorumlarınızı bekliyorum

Dergi İç Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 28-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet hoş dizayn edilmiş.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-05-2008 #3
ellerinize sağılık. sağ tarafta yazı mavı desen üzerine geliyor, hoş olmadı. metin alanlarınızı 0,5-1 cm kadar içeri doğru sıkıştırın. yazı arasında açın, öylece okuması daha kolay olacak. sağda olan resim dikatlice bakın, solda bırakılan boşluk aşadaki bıraktığınız boşluk aynı hezada olsun... eğer sayfanızda yer olmayacak resim küçültebilirsiniz...

saygılar. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 28-05-2008 #4
yazıyı mavi desenin üzerinden çektim. metin alanını yani 3 blok arasındaki boşluğu 0.7 olarak yeniden düzelttim. yazıların arasının (tracking değerini ) 30 yaparak açtım. Sol taraftaki resim konunun giriş sayfası olsun diye biraz değişik yapmıştım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yine her zaman olduğunuz gibi yardımını esirgemiyosunuz kasta095 çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-05-2008 #5
yazıyı mavi desenin üzerinden çektim. metin alanını yani 3 blok arasındaki boşluğu 0.7 olarak yeniden düzelttim. yazıların arasının (tracking değerini ) 30 yaparak açtım. Sol taraftaki resim konunun giriş sayfası olsun diye biraz değişik yapmıştım. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yine her zaman olduğunuz gibi yardımını esirgemiyosunuz kasta095 çok teşekkürler...
yok yok, soldaki resim gayet hoş. Sağ sayfada resim diyordum...ama yazı sayfa içinde sıyımışsa hiç dokunmayın. ben teşekkür ediyorum, bu programı kendi öğrendiniz ben sadece yardım ediyorum, kısa zamanda çok şey öğrendiniz. Ellerinize sağılık.
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 28-05-2008 #6
yorumunuzla son olarak bu şekilde yaptım. birde buna bakın size zahmet...

Dergi İç Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2008 #7
Yazının vurgulanmasını istediğin bir kısmını daha büyük puntoda ve değişik bi karakterde yazarsan daha hoş olur. Sağdaki yazılar kitap gibi duruyor. Biraz daha estetik katabilirsin. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2008 #8
Yazının vurgulanmasını istediğin bir kısmını daha büyük puntoda ve değişik bi karakterde yazarsan daha hoş olur. Sağdaki yazılar kitap gibi duruyor. Biraz daha estetik katabilirsin. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 28-05-2008 #9
yorumunuzla son olarak bu şekilde yaptım. birde buna bakın size zahmet...

Dergi İç Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
macsabri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macsabri

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2008 #10
çok güzel görünüyor ama maatbaa bu tür dergi trajı yüksek işler de kesimde problem yaratıyor adamlar keserken ayar bile tutturamıyor onun için çok riskli diye düşünüyorumm tasarıma diyeceğim yok ama inşallah baskıda fiyaskoyla karşılaşmaz ve başın ağrımaz ama zor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, sayfası