dergi içi reklam sayfalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dergi içi reklam sayfalarım ...

MoRuQo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoRuQo(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dergi içi reklam sayfalarımdergi içi reklam sayfalarımdergi içi reklam sayfalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım bu çalışmaların baskıda sorun çıkarabilir çünkü resimler düşük çözünürlükte görülüyo, ayrıca son çalışmada ciddi dekupe hataları görüyorum, yazım hatalarıda mevcut >birey' de< değil birey'de yazılır, telefon numaralarının önüne kodlarını koymalısın. Veee firma logosunu en üstte koymamaya dikkat et. Sevgiler
Bu mesajdan alıntı yap

MoRuQo(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2007 #3
tamam düzeltirim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

MoRuQo(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2007 #4
telefon kodlarını koymuştum ama yaptığım firma istemedi çıkarmak zorunda kaldım. diğerlerinide düzeltirim teşekkürler yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 08-08-2007 #5
Birinci ilanda telefon numarlarının yazıldığı font oturmamış ilana, yırtılma efektinin çözünürlüğü biraz düşük... Kompozisyon güzel

İkinci çalışmada ki Kolaj çalışmasında resim sol alt ve sağ üst köşeki, kolajdan fırlamış gibi duruyor.Onun haricinde sade ve hoş bir tasarım olmuş. Fakat komposizyon yok, yani eğitimi anlatmıyor belki birey dershanesinin yerine birinci çalışmadaki öğrenci öğretmen resmini koyabilirsin.

Üçüncü çalşmada tuğlaların olduğu yer gerçektende baskıda çok canın sıkar dekupajı rahatsız edici duruyor. Kompozisyonu çok hoş olmuş ama görsel öğelerinde problemlerin var onları halledebilirsen eğer Kompozisyon yönünden 3. çalışmanı yollamanı öneririm...

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

MoRuQo(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2007 #6
tşkkürler eleştirin için düzeltmeleri yapıcam dergi içi reklam sayfalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #7
1 çalışmadaki birey dershanesi resmini acaip bi efektle oraya koymuşsun ya o hiç olmamış orda bişeyin bişeyine su katmışsın yanidergi içi reklam sayfalarım orayı değiştirsen diğer örneklern en iyisi bu olur diğerlerie gelince en sondaki dikkat çekiyor aslında ama onda mizanpajı oturtamamışsın tamamen yazıları ve resimleri ortalamayı dene birde decupe sorunu oldukça ciddi 2 çalışman gayet güzel ama çok soluk bu nedenle kaybolup gidiyor vasat tasarımlar ama geliştirirsen çok ii olabilirler

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

MoRuQo(31)

Grafiker / Ankara

Alt 05-11-2007 #8
yorumlarınızı dikkate aldım sağolun dergi içi reklam sayfalarım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yorumlayiiinnnn