Dergi içi sayfalrda bulunan resimler için fikir

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi içi sayfalrda bulunan resimler için fikir ...

goksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goksal

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 05-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlçeme yönelik dergi calışması hızla devam etmekte takıldıgım bir noktam var .

klasik kare veya yuvarlak resim dışın cıkmak istiyorum önerisi olan var mı acaba

aşagıda örnek sayfa var
her fikre acıgım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gönderdiğiniz örnek bir dergiden ziyade kitap ya da ansiklopediyi andırıyor. Kitapçılarda benzer bir çok dergi var, bunları takip edip incelemenizi öneririm. Fotoğraf ağırlıklı bir dergi yapıyorsanız ki örnekten öyle anlaşılıyor. Böyle herşeyi sıra ile asker gibi dizmek zorunda değilsiniz. Biraz arkadaşları rahatlatın, hava alsınlar. güzellikleri ortaya çıksın.

başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
goksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

goksal

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 06-03-2013 #3
gönderdiğiniz örnek bir dergiden ziyade kitap ya da ansiklopediyi andırıyor. Kitapçılarda benzer bir çok dergi var, bunları takip edip incelemenizi öneririm. Fotoğraf ağırlıklı bir dergi yapıyorsanız ki örnekten öyle anlaşılıyor. Böyle herşeyi sıra ile asker gibi dizmek zorunda değilsiniz. Biraz arkadaşları rahatlatın, hava alsınlar. güzellikleri ortaya çıksın.

başarılar.
değerlendirmen için teşekkürler

evet fotograf agırlıklı ilçe tanıtımına katkı sağlayacak bir devamı olmayn tek seferlik bir calışma ,dergilere baktım ama pek bir fikir edinemedim o sebeble benden tecrubelileri fikirleriyle daha geniş açı bakabilrimiyim diye bu konuyu actım
Bu mesajdan alıntı yap