Dergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

İş Veren İlanları - Dergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Dergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: * Illustrator / Indesign / Photoshop / Quark / programlarını iyi seviyede kullanan, * Matbaa ve baskı mantığını ...

DIATASOY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DIATASOY

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor

Program/Seviye: * Illustrator / Indesign / Photoshop / Quark / programlarını iyi seviyede kullanan,
* Matbaa ve baskı mantığını bilen,
* Dergi tasarımı yapabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Aylık yayımlanan ve Türkiye çapında satılan yayının grafik ve tasarım'ını yapabilecek
* Hızlı çalışabilen
* Tercihen deneyimli
* Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
* Yaratıcı ekip arkadaşı arıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbulDergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbulDergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbulDergi için Grafik Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
erhan emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan emir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-05-2013 #3
merhabalar inanınızı yeni gördüm hala online ise eğer sizinle görüşmek isterim 9 senelik grafik tasarım tecrübem var sanat yönetmenliği yaptım cevahir holding, evdema ev dekorasyon mağazaları'nın marka yöneticiliğini yaptım DS damad'ta sanatyönetmenliği yaptım mac bilgisayar kullanırım adobe indesing, photoshop, illustrator, quark, freehand, mc office programlarına hakimim görüşmek dileği ile ******
Bu mesajdan alıntı yap