Dergi için grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Dergi için grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Aylık Bölgesel bir dergi için Kadıköy Bostancı arasında oturan grafiker aranmaktadır....

interhome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interhome(64)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık Bölgesel bir dergi için Kadıköy Bostancı arasında oturan grafiker aranmaktadır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abadoby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abadoby

Grafiker / İstanbul

Slm

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba sıze ozelden mesaj attım

iyi günler
grafiktasarimci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiktasarimci

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #3
kadıköyde oturuyorum. İlanınızla ilgileniyorum. Ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.
interhome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interhome(64)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-10-2008 #4
Temasa geçmek istiyorum. Dergimizn adı Kadıköy Life
abadoby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abadoby

Grafiker / İstanbul

mesaj attım

Alt 17-10-2008 #5
sıze ozelden mesaj attim

iyi günler...
grafipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipek

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2008 #6
slm... derginize grafiker olarak başvrmak istiyorum.. btn grafik prog biliyorum.. pendikte oturuyorum
Oğuz Sasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oğuz Sasi

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #7
Merhabalar,

*** bölümü mezunuyum. Geçen yıl mezun oldum. ***' da oturuyorum.

1 yıllık iş deneyimim var. ***reklam ajansında 2, *** reklam ajansında 6 ay staj yaptım. ****Media Towers' da ****************** da geçici de olsa görselleri düzenleme işi yaptım. ****reklam ajansında 3 ay kadar grafikerlik yaptım. Photoshop, Freehand' i çok iyi biliyorum. Quark, Corel, Illustrator, Flash, Indesign bilgim orta seviyede. Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. 2 yıl *****' da okudum. *****iyi seviyede. ****ve *****' da var.

**** oturuyorum.
GSM: İletişim bilgisi yayınlamak yasak PM il iletişime geçiniz

Kolay gelsin,
Sevgiler...
Alt 03-11-2008 #8
Aylık Bölgesel bir dergi için Kadıköy Bostancı arasında oturan grafiker aranmaktadır.
Selam ben kozyatağında oturuyorum.MimarSinan Resim mezunuyum.1yıldırda grfik tasarım la ilgileniyorum.5Ay maltepe üniversitesinde staj yaptım.Tecrübem yok ama bu alanda gelişmek istiyorum.
saygılarımla

Selam ben kozyatağında oturuyorum.MimarSinan Resim mezunuyum.1yıldırda grfik tasarım la ilgileniyorum.5Ay maltepe üniversitesinde staj yaptım.Tecrübem yok ama bu alanda gelişmek istiyorum.Photoshop,freehand mx,quark kullanıyorum.El çizimi yapıyorum.Çalışkan ve azimliyim.
saygılarımla
***********************[COLOR="Red"]İletişim bilgisi yayınlamak yasak Pm ile iletişime geçiniz[/COLOR]
soner1034 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soner1034

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2008 #9
içerenköy carrefour run orda oturuyorum grafikerlik kursum kasım 16 sında bıtecek
rolativ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rolativ(52)

Grafiker / Ankara

Alt 09-11-2008 #10
Merhabalar, Türkiye'ye; Beyoğlu Gazetesi, Downtown, Rixos, Park İstanbul, Doğa ve Sağlık, Baraka, Odtülü vd. Avrupa'ya; Avusturya Ekspres, NRW Günlüğü, Bayern Günlüğü vd. dergi ve Gazetelerinin tasarım ve uygulamalarını yaptım. Saygılar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
araniyor, aranıyor, dergi, grafiker, icin