dergi için hazırlamış olduğum mobilya reklamları

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dergi için hazırlamış olduğum mobilya reklamları Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir dergi için mobilyacılara reklam hazırladım bakın bakalım nasıl olmuş...

young_designer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

young_designer

Grafiker / Ankara

Alt 03-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir dergi için mobilyacılara reklam hazırladım bakın bakalım nasıl olmuş

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 04-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlki biraz göz yoruyo sanki ama 2. si hoş olmuş =) eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-07-2008 #3
İlk önce birincisinde fotoğraf eğri.Mobilya fotoğrafı çekmek kolay bişey değildir tüm fotoğraf bilginizi ayrıca kurnazlığınızıda kullanmalısınız.Çünkü yanzımalar ışık patlamaları yanlış yerden gelen ışıklar ürünü sevimsizleştirir.bunlara dikkat ederseniz daha ii işler çıkacaktır.emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
young_designer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

young_designer

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2008 #4
İlk önce birincisinde fotoğraf eğri.Mobilya fotoğrafı çekmek kolay bişey değildir tüm fotoğraf bilginizi ayrıca kurnazlığınızıda kullanmalısınız.Çünkü yanzımalar ışık patlamaları yanlış yerden gelen ışıklar ürünü sevimsizleştirir.bunlara dikkat ederseniz daha ii işler çıkacaktır.emeğine sağlık...
çok hoş diyosunda bana fotoğraflar geldi benim çekme gibi bir imkanım yok tabiki sen nekadar tasarım yaparsan yap elindeki malzeme ne kadar iyiyse o kadar öne çıkar ama söylediklerinizide bir gün böyle bir fotoğraf çekersem dikkate alırım teşekkürler

:rofl:dergi için hazırlamış olduğum mobilya reklamları1:dergi için hazırlamış olduğum mobilya reklamları1:
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 04-07-2008 #5
Ne yalan söyleyeyim bir mobilyacı olsam kabul etmezdim sanki. Çünkü mobilyacıarın ellerinde o kadar katalog varki, onlarda az çok hangi ürünün hangi zeminde nasıl güzel göründüğünü anlarlar. Mobilya mağazası çok karanlık. Şahsen ben okuyucu olarak o reklamı görsem gitmek istemezdim. Yerinde olsaydım koltukları keserdim ve beyaz zeminin üzerine koyardım. Birazda ışık oyunlarıyla çok başarılı bir iş çıkabilirdi. Ben beğenmedim. Müşteri ne getirirse getirsin sizin işiniz onu en cazip hale getirmektir diye düşünüyorum. Elimde bu vardı bunu kullandım gibi kelimeler biraz üşendiğiniz anlamını doğurdu bana göre.
Bu mesajdan alıntı yap
k.yigit.58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

k.yigit.58

Grafiker / Sivas

Alt 16-01-2009 #6
birinci çalışmada fotoğraftaki tablonun boş ve beyaz olması gözüme battı :S orayada bişey eklersen daha hoş olur bence ama genel anlamda çalışmalar çok hoşş
Bu mesajdan alıntı yap
kıvırcık düşler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvırcık düşler

Hiç Biri / Konya

Alt 16-01-2009 #7
baranbey sana katılıyorum oyle yapsaydı gayet iyi bir çalışma olurdu bende begenmedim
Bu mesajdan alıntı yap
bosnia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-01-2009 #8
bu tip reklamlarda daha açık renkler kullanılmalı bence.
ben de çok sık mobilya reklamı yapıyorum. genelde açık yeşil, sarı ve krem ağırlıklı oluyor.
bu renkler gözü yoruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
webkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webkral

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 18-01-2009 #9
hangi programlarla hazırladın bunları ?
Bu mesajdan alıntı yap
M@rcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-01-2009 #10
Yazıları bir zemine değilde resimin üzerine şeffafalaştırılmış bir zemine yazman daha hoş görünmesini sağlayabilir.
Siyah kabul edilemeyebilir ama 2. tasarımındaki renk uyumun 1.sine göre daha hoş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, hazirlamis, hazırlamış, icin, mobilya, olduğum, oldugum, reklamlari, reklamları