Dergi için Indesign Sayfa Tasarım Örneği

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi için Indesign Sayfa Tasarım Örneği Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum.......

mccharthy12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mccharthy12

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 28-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu nasıl bir sayfa? ne ortası belli, ne de bir düzeni var? Zemin hoş durmuyor, başlıkların altındaki şekil manasız, basında sansür yazısı neden ters? Ulu Önder'in elbisesi eski püskü duruyor? Renkler insanın içini karartıyor...

Dünyada ve Türkiye'de yapılan dergileri tek tek inceleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #3
Nizami olmamış. Background çok kötü. Sayfada hareket hiç yok. Atatürk Fotoğrafının çerçevesi metin ile çok ayrı kalmış. Zaten bütün objeler birbirinden alakasız. Umarım bu eleştirileri yapıcı olarak değerlendirirsin başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #4
Anlamadığım şu...
Sayfaya bu zemin dahil mi yoksa burada sunum yaparken hoş görüntü olsun manasındamı zemin kullandınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
sokrades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrades

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #5
eline sağlık kardeşim, emeğine sağlık. Gayet güzel olmuş.İleride Çok daha Güzellerini yapacağına eminim
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-12-2009 #6
eline sağlık kardeşim, emeğine sağlık. Gayet güzel olmuş.İleride Çok daha Güzellerini yapacağına eminim
:S:S Gerçekci olmakta fayda var... İlerde mutlaka ki güzellerini yapacaktır ama bu çalışma için "gayet" güzel ibaresi pek uygun değilmiş gibi geldi bana...
Görüş açısı olabilir fakat, görünen köy klavuz istemez misali... Amaç teşvikse bu tür yapılmamalı...

En basitinden sol kısımdaki (sayfa diyemiyorum) yazı alanının içerisine yerleştirilmiş görselin baksanız onu görseniz yeter... sizce "gayet başarılı" mı yerleştirilmiş ?
Bu mesajdan alıntı yap