Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar dergi için serbest çalışacak grafiker Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: dergi için serbest çalışacak grafiker arkadaşlar maillerinizi bekliyorum Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli ...

ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dergi için serbest çalışacak grafiker

Program/Seviye: dergi için serbest çalışacak grafiker arkadaşlar maillerinizi bekliyorum

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ben istanbuldayım ancak şehir önemli değil internet üzerinden çalışıcaz

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli - Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli ya da Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dergi için serbest çalışacak grafiker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ozguraltinkynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraltinkynk

Grafiker / Bursa

Alt 21-12-2011 #3
Merhabalar ben bursada yaşıyorum 2 ayda bir yurt dışı için müzik dergisi çıkartıyorum.

adobe indesign cs5 programını biliyorum eğer uygun görürseniz yada ilgilenirseniz mailinizi bekliyorum

freesoul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freesoul

Sanat Yn. / Mersin

Alt 21-12-2011 #4
merhabalar ilanınızla ilgileniyorum. Sizde ilgili olursanız görüşebiliriz.

yaseminespavo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaseminespavo

Grafiker / İzmir

Alt 21-12-2011 #5
merhaba

ilanınızla ilgileniyorum. Yayınlanan dergi çalışmalarımı görmek isterseniz site adresi verebilirim..

blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2011 #6
0.555 465 89 00

ilan hala güncel ise yardımcı olabilirm.
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2011 #7
mail gönderildi
mocuuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mocuuu

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 22-12-2011 #8
Alanında lider bir tarım dergisinde görsel yönetmenlik yapıyorum. Daha öncede internet üzerinde İzmir Fuarı ve Karşıyaka Belediyesi'yle dergi ve guidebook olarak çalıştım. Verimli çalışabileceğimizi düşünüyorum. Uygun görürseniz iş detayını bekliyorum. *********
kde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kde

Webmaster / İstanbul

Alt 24-12-2011 #9
Mail gönderildi.

lyrist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lyrist

Grafiker / Muğla

Alt 29-12-2011 #10
size yaptigim islerden orneklerimi gonderdim, dergi tasarimi konusundada yardimci olabilirim.
iyi calismalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları