Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar çok acemice oldu ama her türlü eleştiriye açığım..katedeceğim çok yol var biliyorum..saygılar......

o1o isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o1o

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar çok acemice oldu ama her türlü eleştiriye açığım..katedeceğim çok yol var biliyorum..saygılar...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında fena olmamış, birkaç düzeltmeyle olur gibi... Öncelikle tüm yazılardaki stroke ve gölgeleri kaldırın, işi basitleştiriyor, daha düz hatlı karakterler kullanın... Çalgıcı müzik biraz geri planda kalmış, onu biraz daha ön plana çıkarmalısınız.. Arka plan hoş duruyor, fotoğraf film efekti olmamış, çünkü orada Kodak'ın reklamını yapıyorsunuzDergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam onları silin... resimleri nota işaretlerinin içine yerleştirmeyi denediniz mi? Böylelikle bu ilanın film ya da fotoğraf ile ilgili olmadığı anlaşılır... Sağ alttaki kartvizit kopyası işi bozmuş...onları tümden silin ve iletişim bilgilerini çok detaya girmeden sağ alta yazın, yeterli olur...

Ben olsam böyle uygulardım... Ama bence sonuca çok uzak değilsiniz.. Tebrikler

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 29-10-2008 #3
güzel olmuş fakat orda kartvizit çok kötü durmuş başka biseyler düşünsen ii olurdu
emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

o1o

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-10-2008 #4
evet..haklısınız film şeridini kaldırdım..müşterimde renkli reklamdan vaz geçti..siyah beyaz çalıştık tamamen müşterinin isteğiyle yeni bi dizayn yaptık..bu sefer çok basit oldu..ama ben hiç bir zevk alamadım yeni çalışmadan..Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam resimler emanet gibi duruyo..fikir veren olursa çok mutlu olacağım..şimdiden teşekkürler...
(ayrıca yazılarda verilen aydınlatma da tamamen müşterimin isteği..)

Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2008 #5
ilkinin üzerinde yoğunlaşsaymışsınız daha güzel olurmuş, çalışma hepten mahvolmuşDergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam kapkara birşey ve üzerine serpiştirilmiş resimler... peki notalar nerede?
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 29-10-2008 #6
iş zaten 4 renk basılcak :S siyah beyazında yöntemleri var... en azından fotograflar sıyah zemınde bırakılmayabılır. İşi cok bogmus ve yok etmişsiniz
siyah beyazla mükayese edersek ilkinde daha iyi sonuclar cıkabılır
emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

o1o

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-10-2008 #7
en iyisi siz son yolladığımı hiç kaale almayın ..çünkü ben bile şaşkınım..Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam) müşteri arka fonu özellikle siyah istiyor Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam( ve bu çalışmayı beğendiğini söylüyor :surprised: bu şekilde basarsam kendimden nefret edicem..
Bu mesajdan alıntı yap

o1o

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-10-2008 #8
Bu mesajdan alıntı yap
soldier_159 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soldier_159

Grafiker / Ankara

Alt 29-10-2008 #9
son halini biraz renklendirirsen güzel olacak mesela ilk çizimdeki fontu buna uygulamanı tavsiye ederim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

o1o

Grafiker / Balıkesir

Alt 29-10-2008 #10

kafayı yemek bu olsa gerek Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam siyah fonun üzerine yapabileceğim başka ne olabilir arkadaşlar...resimleri yerleştirebileceğim kaliteli nota resmi bulamadım Dergi için tam sayfa ÇALGICI MÜZİK reklam çalışmam scx.hu dışında tavsiye edebileceğiniz site varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalgici, çalışmam, dergi, icin, müzük, reklam, sayfa, tam