dergi ilanı nasıl yaparım

Temel Tasarım İlkeleri - dergi ilanı nasıl yaparım Sponsorlu Bağlantılar merhabalar ber bid dergi ilanı tasarımı yapıcam fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum hiç dergiye ilan yapmadım tasarım olarak değilde hani dergiye ilan hazırlarken nasıl bir yoldan gidicem onu bilmiyorum ...

saaF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saaF(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar

ber bid dergi ilanı tasarımı yapıcam fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum hiç dergiye ilan yapmadım tasarım olarak değilde hani dergiye ilan hazırlarken nasıl bir yoldan gidicem onu bilmiyorum

bana bu konuda yardım edinn bilen arkadaşlar acill...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hisarbuse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hisarbuse

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dergi ilanlarıda normal ilan gibi... bir farkı yok.
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2009 #3
sadece ilanını hazırlayacağın derginin ebadını ve sağ sayfamı yoksa sol sayfamı birde cilt şeklini bilsen yeter bilirsinki amerikan ciltlerde dip kısımda 5 mm yakın bi kaybın olur.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-10-2009 #4
dergi ebatını öğrenmen yeterli gerisi 3 mm taşma ver her tarafından elbette 300 dpi çalış mümkünse pdf yap ki herkes kullanabilsin. vektörel bir programda yaparsan daha sağlıklı olur. vektörel hazırlarsan yazıları da convert et ki başın ağrımasın. normal şartlarda pdf yapınca convertlemen gerekmez ama çok nadir de olsa hata verebiliyor. reklamlar genelde sağ safadır. o yüzden soldan ortalama 1 cm içerden başlarsan yazıları vsleri yazmaya ciltleme yapılırken içeride kalmasın okuması kolay olsun.
Bu mesajdan alıntı yap