dergi ilanı tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dergi ilanı tasarımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu da yeni ilan tasarımım, henüz eskiz aşamasında olduğundan görseller kalitesiz, ilanda gördüğünüz yüzük ağaç kabuğu fosilleriyle kaynaşmış özel taşlardan yapılıyor... yorumlarınızı bekliyorum......

dergi ilanı tasarımı
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

dergi ilanı tasarımı

Alt 17-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu da yeni ilan tasarımım, henüz eskiz aşamasında olduğundan görseller kalitesiz, ilanda gördüğünüz yüzük ağaç kabuğu fosilleriyle kaynaşmış özel taşlardan yapılıyor... yorumlarınızı bekliyorum...

dergi ilanı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eros2140 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eros2140

Grafiker / Hatay

Alt 17-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel eline sağlık yalnız arakdaki ağaç görntüsü pek olmamış onun yerine gerçek bi ağaç kullanıp biraz da bulanıklaştırarak dene ve renkler uyumsuz sanki, daha çok ağaç dokusu kullanırsan galiba daha güzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 17-12-2007 #3
çalışmanın sadece deneme olduğunu göz önünde bulundurursak güzel bir düşünce. bu düşünceni tasarım yeteneğini kullanarak bilgisayara dökebilirsen çok güzel bir calışma meydana geleceğini düşünüyorum. emeğine ve yüreğine sağlık
...::: byimaj :::...
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 18-12-2007 #4
çalışma ana fikir olarak çok iyi bence ancak o yüzüğün ne olduğunu anlamam biraz zaman aldı.Açıklayıcı bi kelime de bulamadım tasarımda.Farklı bi yüzük kullansan sanırım daha iyi olacak...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 18-12-2007 #5
konsept güzel. bu yönde devam et bence
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #6
ağacın renkleriyle yüzüğün renkleri hiç uyuşmuyor bence ağacı yüzüğün tonlarında yapabilirsin ve yüzüğüde ağacın dallarında bir meyveymiş gibi göstermen sankim daha ii olur gibi geliyor bana dergi ilanı tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dergi ilan