dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim... ...

genc grafiker brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://i.imgur.com/Zwvsy.jpg
http://i.imgur.com/Lz4XX.jpg

yorum yaparsanız sevinirim.Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ynserg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynserg

Grafiker / Van

Alt 20-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel ve anlamlı .ellerinize gözlerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2012 #3
çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 20-01-2012 #4
emeğinize sağlık güzeller..ben en çok kırmızı ayakkabılı olanı beğendim dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2012 #5
teşekkür ederim yarım bıraktığım bir çalışma aslındadergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 26-01-2012 #6
Selamlar İlk çalışmamzda Kalp ön pşanda kalarak ürünü geri plana itmiş durumda ama görsel siyahlık ve kırmızı ki bunun yanında metal yazdızın olmasıda etkiyi korumuz ama kalp mi yüzük mü ön planda bilemiyorum...

ikinci çalışmanızda bayana yönelmiş bir yön görüyorum. şeytan marka giyerden yola çıkmışsınız sanırım ki olmayada bilir. burdada göz bir süre sonra yüzük görselini görebiliyor asıl mesaj sanırım ayakkabı değil yüzük olmalıydı... bence tasarım konusunda bu çalışmamız yetersiz duruyor kızmayınız lütfen iyi ve olması gerekenleri söyemek görevim diyebilirim.... dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim...

üçüncü çalışmanız ise yatay duran şarap bardağı tam görünmediğinden ilk önce kalp oluşumunda etkili olan sıvıyı kan sandım yok artık dedirtti bana... dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim... yetersiz gördüm çok sıkmak istemem bu konuda da...

dördüncü çalışma güzel görünüyor olayın toprak ve kuraklık açısından değeri nedir bilinmez buna da dikkat edersek güzel bir çalışma toprakla ilişkisini anlatan bir slogan olmalı bence yoksa yetersiz kalacaktır...

Beşinci Çalışman güzel görünüyor burdan sonrakilere yorum yapmam gereksiz asıl çaşılmayı buldum ve durdum mantığıyla ilerledim... Bu çalışman güzel tipografik olarak uyum içerisinde daha etkili ve sade olark görüyorum fotoğrafdları tam büyütmek gereksi bir çabadır tasarıl nefes almalı bence güzel iş. çalışmalarının devamını dlilerim
Bu mesajdan alıntı yap
irfarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfarslan

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-01-2012 #7
bir numara number one olmuş her şey orda kalp, sevgii hediye tamamiyle konsept bir anlatım olmuş tebrik ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Syh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Syh

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2012 #8
güzel olmus elinize gözünüze sağlık...dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 06-03-2012 #9
emeğinize sağlık maşallah dergi ilanlarm eğer yorum yaparsanız sevinirim... hepsi bir birinden şık
Bu mesajdan alıntı yap
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2012 #10
" sevgiye değer " yazılı olan hariç hepsi çok şık.Kurumuş toprak müşterinin bu noktada ilgisini çekeceğini düşünmüyorum.

Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları