Dergi kapağı çalışmam (magazine cover)

Afiş Tasarımı - Dergi kapağı çalışmam (magazine cover) ...

maniya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniya(31)

Eğitimci / Kocaeli

Dosya16

Alt 11-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, biraz can sıkıntısından biraz değişiklik olsun düşüncesi ile bu çalışmayı oluşturdum. Dergi kapağı taslağı hazırdı sadece bir kaç öğeyi editledim fakat kullandığım resim -resimdeki de benim- ve üzerindeki her effect bana aittir. Normal boyutta bir örneğini ekliyorum. Saygılarımla

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chroo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chroo

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 24-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
başlık ve resim çok güzel durmuş ama henüz bitmeyen bir çalışma galiba alt taraflar çok boş kalmış devam edersen çok güzel olacağına inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kaanunl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaanunl

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-02-2011 #3
sen ne anlarsın çorumlu Dergi kapağı çalışmam (magazine cover) güzel emeğine sağlık Dergi kapağı çalışmam (magazine cover)
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-02-2011 #4
evet kapak tasarımı bitmemiş. Sayfada çok boşluk var. BEAUTY başlığı genel olarak kadınların için kullanılır. ingilizcede bir erkeğe what a beauty denmez Dergi kapağı çalışmam (magazine cover)

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
maniya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniya(31)

Eğitimci / Kocaeli

Alt 12-12-2012 #5
uzun aradan sonra (6 aylık askerlik) yorumlarınıza cevap verebiliyorum Dergi kapağı çalışmam (magazine cover) görüşleriniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2012 #6
Derginin ismi Beauty ama sen gidip kendi resmini koymuşsun Dergi kapağı çalışmam (magazine cover) Neresine yorum yapalım anlamadım...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dergi kapağı, magazine cover