Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven ...

Konu Kapatılmıştır
Kerem Özcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 21-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kötü olmuş;
1- Fon rengin (beyaz) gitmemiş.
2- Resimle fon yakışmamış
3- Süleyman... yazan okul adının bulunduğu yer çok alakasız.
4- Serüven yazısı tek başına kabak gibi kalımış orada. Barkodu Serüven yazısın oralara çek5- Biraz yapılmış dergi kapağı çalışmalarına bak
6- 3-5 dk. uğraşmakla olmaz daha çok uğraş ve yoğunlaş.

fonu mutlaka değiştir. Önce fon bul onun üstüne çalış. Ben bu zamana kadar bu tip dergilerde beyaz fon görmedim.

olaya siyasi açıdan değil tasarım açısından bakın Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven
(alıntı örnek)

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2010 #3

Yorumlarınızı bekliyorum Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven
olaya siyasi açıdan değil tasarım açısından bakın Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven
(alıntı örnek)
Sayın ismini bilmediğim kişi afedersiniz ama bişey bildiğiniz yok Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven bana örnek verdiğiniz derginin bir kaç örneğinide ben vereyim size Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 21-02-2010 #4
Derginizin içeriğini öğrendikten sonra tekrar paylaşmanızı tavsiye etmiştim, görünüşe göre derginizin içeriğini öğrenmişsiniz (içerik: karikatür). Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Umarım yanılmıyorumdur. Öncelikle "kapak çalışması" siyah-beyaz mı yoksa renkli mi olacak bunu merak etmekteyim. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Çalışmanızda tamamen siyah-beyaz, o açıdan sordum. Ayrıca daha önce de bahsettiğim ve anlattığım üzere; bir derginin nasıl olması gerektiği açısından sitemizde yer alan bilgilerden ve konulardan yardım almanızı öneririm.

Affınıza sığınarak aşağıdaki şekilde çalışmanız üzerinde "basit" oynamalar yaptım. Emeğinize saygısızlık olarak algılamayın lütfen. Amacım sadece yardımcı olabilmek. Farklı şeyler deneyiniz lütfen. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Bunu yapabileceğinizi ve hatta "daha iyisini" yapabileceğinizi düşünmekteyim. Sadece biraz araştırma, inceleme, sabır ve azim (hayal gücü ve yaratıcılığı, olmazsa olmaz diye düşünerek yazmıyorum). :angel: Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle. Başarılar, saygılarımla...

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2010 #5
Gerçekten Çok güzel olmuşDergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven .. Belki evet sizlere göre çoook çoook acemi olabilirim çünkü ben daha 14 yaşımdayım Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum geceleri uyumuyorum düşünüyorum nasıl yapsam bu resme şöyle bişey koyssam iyi olurmu dene dene dene olmuyor ben kullandıgım programların özelliklerini ezbere bilmediğim için şuanda sayılı yerlerini biliyorum, özelliklerinide sayılı olarak biliyorum o yüzden yapabildiğimin en iyisini yapmaya calısıyorum.

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2010 #6
seçtiğim karikatürde bizi yansıtıyor o yüzden seçtim ve karikatür seçiminde doğru seçim yaptıgımdan eminim ..Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

Hatta ben sizin yaptığınız çalışmayıda yapımcılara örnek olarak göstermek istiyorum Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

child play abicim ;

madem benden daha iyisini bekliyorsun, öteki arkadaşım madem sende 5 10 dk çalışmakla olmaz diyosun; ozman buyrun birde buna bakın :sweating:

multiplayer1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

multiplayer1

Grafiker / Denizli

Alt 21-02-2010 #7
arka fonu değiştir demişler aynen duruyor..
arka fon ve okulun ismi çok amatör duruyor...

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2010 #8
daha iyisini yapabileceksen yap ve buraya koy Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

bu arada demişler deil arka fonu değişTİR demiş biri ve bunu diyen kişinin grafikerlikle dergi yapımıyla ne ilgisi var bilmiyorum.. bunu söyleyenler gibiler anca laf Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven sende onlara benzeme madem kötü diyosun dediğim gibi ya daha iyisini yap yada bana sunu yaparsan daha iyi de burda yarışmacılık oynamıyoruz elemelerde yok Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven tmmı bu sürekli aklında bulunsun..
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 22-02-2010 #9
madem benden daha iyisini bekliyorsun, öteki arkadaşım madem sende 5 10 dk çalışmakla olmaz diyosun; ozman buyrun birde buna bakın :sweating:
Sevgili Kerem Özcan. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Öncelikli olarak şunu belirtmeliyim ki; azmine, hırsına, isteğine... hayran kaldım. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Takdir ediyorum. :wink: Gelişme katettiğini görmek beni mutlu etti. Bu şekilde çalışmaya devam etmelisin (azimle, hırsla). :smile:

Gelelim çalışmana. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Öncelikle Türkçe karakterlere dikkat etmelisin (Ör: serUven, yİllİk, kİz kulesi, yanİmİzda, sUleyman Sah, vs...).

Barkod, görselin üzerinde olmamalı (kenarında, kıyısında falan olabilir; ama "orada" olmamalı). Kurukafa'yı oraya neden koydun çözemedim. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven "yıl:1 sayı:1" diye başlayan yerde "sayı:1"den sonra bir-iki tık daha boşluk bırakırsan; "sayı" kelimesinden sonra gelen "1" rakamı, "şubat 2010" kelimelerinin parçasıymış gibi görünmez (yani 1 Şubat 2010 olarak görünmez).

Bunların dışında gelelim en önemli ayrıntıya. :angel: Benim sana "basitçe" oynama yaparak örnek gösterdiğim çalışmaya yakın bir çalışma yapmışsın. Benim gösterdiğim örnek, adı üstünde sadece "ÖRNEK"ti. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Hemen hemen aynısını yapmışsın. Kendin bir şeyler üretmelisin. :wink: Üretmilisin ki seni kıskanmalıyım. :tongueout: Senin gibi yapmak için, hatta senden daha iyisini yapmak için çaba göstermeliyim. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Hayalgücünün sonsuzluğundan faydalan ve yine tekrar ediyorum, daha önce yapılmış "dergi kapak çalışmalarını" incele diyorum. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven İncelerken de farklı farklı dergileri incele, "penguen"e takılıp kalma. Göreceksin ki kafanda birçok yeni fikirler oluşacak. :smile:

Son olarak eğer renklendirebilir isen, kapakta kullandığın karikatür çizimini de renklendir diyorum. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Ben senin gelişimini ve çabanı takip ediyorum merak etme. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Bu yüzden acele etme. Heyecanını anlıyorum, ama bahsettiğin gibi "geceleri uyumuyorum" ifadenden yola çıkarak; bu çabana, bu hırsına değecek bir çalışma ortaya koy. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven Paylaşımda acele etme. "deniyorum deniyorum olmuyor" demek yok. "deniyorum, olacak" var. :wink: Çünkü düşündüğün her saniye, geceleri uyumadığın her saat sana yeni şeyler katacaktır. (Sağlığına ve uyku düzenine de dikkat et.) Dediğim gibi paylaşımda aceleci davranma; sen kendine yeni şeyler katarken, çalışmana da bir şeyler katmayı unutma. Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven

Bir sonraki denemelerini bekliyor olacağım. Kolay gelsin. :angel:

Kerem Özcan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-02-2010 #10
Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven ordaki kuru kafa araştırma, macera gibi kelimelere uygun birşey olsun diye var vede başlığa tabi Dergi Kapağı Çalışmam Yillik Seruven
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır