Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi ...

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sunumdan çok çalışma hakkında fikir yürütürseniz sewinirim Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi perspektif olarak belki hatam olabilir ilk defa bu tarz bi sunum yapıyorum . .

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
TÜMSİAD ın daha önceki tasarımlarını siz mi yaptınız bilmiyorum.Ama derginin önceki sayı tasarımlarına göre bu biraz daha sönük olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #3
sönük mü Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi bu kadar canli renqin bi arada olduğu bi kapağa sönük ifadesi çok ilqinç.. Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi
Bu mesajdan alıntı yap
emre8586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre8586

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #4
Bencede teoman haklı bomba bir kapak olmuş teoman ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-02-2009 #5
TÜMSİAD ın daha önceki tasarımlarını siz mi yaptınız bilmiyorum.Ama derginin önceki sayı tasarımlarına göre bu biraz daha sönük olmuş.
Tam açıklayamamışım herhalde...Ben çalışmaya kötü demedim.Tümsiad ın önceki dergi tasarımlarına göre biraz sönük olmuş dedim.Bir kaç dergisi elime geçmişti.Onlara kıyasla bunu söyledim.
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #6
Emre Saol . . Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi

Nihatbaysal çalışmayı kötü olarak yorumladını düşünmedim Tümsiad'n diğer çalışmaları da elimde.. Fakat hepsi sxc.'nin economy adı altındaki hazır clipart tarzı görsellerden ibaret Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi Biz derginin içinden bi konuyu kapağa yansıtmanın daha iyi olucağını düşünüyoruz.. Tabi o da senin düşüncen bişey diyemem saol yinede Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-02-2009 #7
Fotoğraf seçiminiz harika. Gayet canlı renkler ve kaliteli bir fotoğraf kullanmışsınız. Kapak gayet hoş görünüyor. elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
eydartgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eydartgrafik(34)

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2009 #8
güzel bi çalışma... ellerine sağlık Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #9
teşekkrler sdbyrk.. Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi
saol eydartqrafik...Dergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 27-02-2009 #10
çalışma sade ve güzel...daha da güzel olabilirdi...(ama) diyorum, zeytinyağı üretimi diğer ayrıntı verdiğin yazıların yerinde olsa ve ayrıntı yazılar da sağ alt köşede olsa... görsel çok güzel ama yazı okunulmadan bakıldığı zaman sanki salata tarifinde kullanılacak malzemaler gibi görünüyo...göseli sağ alt köşeden çekmelisin böylelikle zeytinyağı ön plana çıkacaktır...sebzelerin rengi çok canlı olduğu için göz orda odaklanıyo...genel olarak iyi bi çalışma...eline sağlık...(sumuna bakmayın demişsin ama perspektif hataları var gerçekten deDergi Kapağı Çalışması Ekonomi - Zeytinyağ Üretimi) )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları