dergi kapağı

Psd Dosyaları - dergi kapağı ...

dergi kapağı
meribo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meribo

Grafiker / Gaziantep

Dosya19

dergi kapağı

Alt 27-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://img684.imageshack.us/img684/7...gikapag305.jpg arkadaşlar hatalarım neler yorum bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk öncelikle ne dergisi yapacağını bilmen lazım.. Senin yaptığın ne dergisi belli değil futbolcu koymuşsun ama arka planla hiç uymamış ve başlıklar daha bir büyüklü küçüklü yazılar dikkat çekicilik... Senin tasarım baya bir boş kalmış alakasız arka plan, arka planın soluk rengi görselleğin olmamış arkadaşım ilk önce araştırma, görsel araştırma yaparsan sana daha yardımcı olacak fikirler bulabilirsin. İyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-03-2011 #3
ilk öncelikle ne dergisi yapacağını bilmen lazım.. Senin yaptığın ne dergisi belli değil futbolcu koymuşsun ama arka planla hiç uymamış ve başlıklar daha bir büyüklü küçüklü yazılar dikkat çekicilik... Senin tasarım baya bir boş kalmış alakasız arka plan, arka planın soluk rengi görselleğin olmamış arkadaşım ilk önce araştırma, görsel araştırma yaparsan sana daha yardımcı olacak fikirler bulabilirsin. İyi çalışmalar dilerim.

lisiaa bence bu konuda çok haklı. Tasarım çok yavan ve alakasız. Futbol dergisi enerji dolu olmalı ve sert olmalı bence. araştırma yapmanda fayda var...
Bu mesajdan alıntı yap
isacan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isacan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-03-2011 #4

bende katılıyorum lisiaa ya cok bos ve yawan geldı bana ve ustekı vektorler de anlamsız duruyor biraz daha yapılmıs yayınlanmıs kapak ve tasarımlara bak calısınca olur inş. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
2 5 7