dergi kapakları çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - dergi kapakları çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Canım sıkıldıgında yapmıştım bunları..bi pazar sabahı.. bakalım ençok hangisini beğeneceksiniz...

dergi kapakları çalışmam
freeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freeyol

Hiç Biri / İstanbul

dergi kapakları çalışmam

Alt 30-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Canım sıkıldıgında yapmıştım bunları..bi pazar sabahı..

dergi kapakları çalışmam

dergi kapakları çalışmam

dergi kapakları çalışmam

bakalım ençok hangisini beğeneceksiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sürücü dergi kapağı hoş gözükmede fakat fiyatlar konusunda çalışman gerekli 8.250 ??
dergi altında haberler vermişsin sanırım veyahut bir espri arkadaşlar arasında onlarıda dağınık değilde toparla ve bir kutu çerçeve içinde açılı yayınla ana resim olarak kullandığın Q7 nin altındaki muhtemelen zemindeki kardır ama burdan arada enteresan bir boşluk hissi uyandırıyor resmi olabildiğince aşağıya editle kolay gelsın ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
freeyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freeyol

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2010 #3
sürücü dergi kapağı hoş gözükmede fakat fiyatlar konusunda çalışman gerekli 8.250 ??
dergi altında haberler vermişsin sanırım veyahut bir espri arkadaşlar arasında onlarıda dağınık değilde toparla ve bir kutu çerçeve içinde açılı yayınla ana resim olarak kullandığın Q7 nin altındaki muhtemelen zemindeki kardır ama burdan arada enteresan bir boşluk hissi uyandırıyor resmi olabildiğince aşağıya editle kolay gelsın ellerine sağlık
yorumun için teşekkürler hasan..fiyat konusunda çalışman gerekli derken neyi kast ettin onu anlamadım..o fiyat bizim arkadaslar arsındaki bi espiriydi..evet o bos alan resimdeki kardı..sonradan o boşluk hissini bende fark ettim..ama dediğim gibi bi pazar sabahı canım sıkıldıgı için yapmıştım bunları..tavsiye ve uyarılar için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
dominichammet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dominichammet

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 19-02-2010 #4
Bu dergi kapakları tasarımında Yazı Fontu sorunu var sanırım ve birde başlıkları geri planda bırakmışsın yani dergi başlıkları geri planda kalınca her zaman kullanıcı için sorun yaratabilir bunu göz önünde bulundurmanda fayda var çünkü kapakta dergi içeriğini vurgulamak bir yana derginin adınında ön planda olması gerekir. Yinede güzel bir çalışma olmuş ama eminim daha iyisini yapabilirsin. Başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dergi kapağı tasarımı, freeyol