dergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - dergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Geneli ...

mavinet322 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavinet322

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaslar. Almanya#da bulunan ajansimizin reklam isleri yapabilecek. ve dergi icerigini hazirlayabilecek ekip arkadaslarina ihtiyacimiz var. ücret bizimle is yapacak kisinin becerisine ve yetenegine göre degerlendirme yapilacaktir.
önenmli olan isi zamaninda teslim etmesi

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Genelidergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Genelidergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Genelidergi, logo, afis, borüs, web. sabit maas - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

designerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerk

Grafiker / Yurtdışı

Mail gönderilmiştir

Alt 07-10-2014 #3
İlanınıza istinaden tarafınıza mail gönderilmiştir.

İlginiz için şimdiden teşekkür eder,

Olumlu/olumsuz geri dönüşlerinizi beklerim.

İyi çalışmalar dilerim.
bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2014 #4
Merhaba,

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email : *********
Website : Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | *********
Telefon : *********
Maryam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Maryam

Grafiker / Ankara

Alt 18-10-2014 #5
Sayın Yetkili,

Ben Hacettepe Üniversitesinde Grafik bölümünde Doktora öğrencisiyim, eğer hala Grafik Tasarımcı arıyorsunuz maaş ve işle ilgili daha detayli bilgileri öğrenmek isterim. Bu arada eğer gerekirse portfoliomu da gönderebilirim.
Saygılar.

Maryam Monirifar
matador32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matador32

Grafiker / Isparta

Alt 15-01-2015 #6
Merhaba, profesyonel şekilde Almanca-Türkçe konuşan 20 yıllık grafik tasarımcıyım. Tarafınıza mail yolladım. Ayrıca şu ilana da bakabilirsiniz:

Freelancer Grafiker | Yurtiçi - Yutdışı