Dergi (lütfen bi açıklama)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dergi (lütfen bi açıklama) Sponsorlu Bağlantılar Ben dergi hazırlıyorum bir yerde CMYK yapın yazıyordu ben de CMYK yaptım fakat internete uploat ettiğimde negatif çıktı resimler.Emeklerim boşa mı gitti lütfen yardım edin çıktı alırken de ...

forever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forever(23)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben dergi hazırlıyorum bir yerde CMYK yapın yazıyordu ben de CMYK yaptım fakat internete uploat ettiğimde negatif çıktı resimler.Emeklerim boşa mı gitti lütfen yardım edin çıktı alırken de negatif mi çıkar?Benim bilgisayarda normal renkli gözüküyor.Şu an terler boşanıyor ehr tarafımdan.lütfen bir açıklama :sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 15-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
endişeye gerek yok rahat ol..)) cmyk renk formatı web ortamına uygun değildir çünkü kullandığımız monitörler rgb mantığıyla çalışır. o yüzden web için her zaman rgb..)) formatı değiştirirsen herşey yoluna girer. ama baskıya gönderirken cmyk olarak göndermelisin çünkü baskı formatı cmyk'dır. kısaca anlatmaya çalıştım..))
Bu mesajdan alıntı yap