Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi ...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 25-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musthan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musthan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Zucker çok güzel olmuş ellerine sağlık ama herşey boşlukta uçuyormuş gibi objelere gölge yada yansıma eklersen daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 26-07-2008 #3
teşekkür ederim...bende sonradan gördüm...düzenleyip tekrar sunucam...Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-07-2008 #4
bu firma ne satıyor ?
oje mi? makyaj magzemesimi ? güzellik merkezimi ? takı firmasımı ? :angel::sadsmile: yani iki tane slogan var benim kafam karıştı iki ayrı sayfamı var yoksa tek sayfamı ? tasarım ikiye bölünmüş ve bir tarafda yüzük diyer tarafda oje var ortada bir el bence kafa karıştırıcı :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 26-07-2008 #5
bu firma ne satıyor ?
oje mi? makyaj magzemesimi ? güzellik merkezimi ? takı firmasımı ? :angel::sadsmile: yani iki tane slogan var benim kafam karıştı iki ayrı sayfamı var yoksa tek sayfamı ? tasarım ikiye bölünmüş ve bir tarafda yüzük diyer tarafda oje var ortada bir el bence kafa karıştırıcı :sadsmile:
bu firma bişey satmıyo sevgili casminDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi...yaptığım bi dergi reklam sayfası...tamamen benim kendi hayal ürünüm... belki farklı şekillerde yakalayabilirdim ama iki ürünün de eli tamamladığını düşündüm...bu çalışmayı severek yaptım tabi ki hatalarım var...teşekkür ederim arkadaşım...Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-07-2008 #6
ben teşekkür ederin yanlış anlamadıgın için ama hayal ürünü bile olsa tek mesaj vermesi dogru olurdu diye düşünüyorum
el konusunda haklısın şimdi anladım yapmak istedigini
Bu mesajdan alıntı yap
jaNNat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jaNNat

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-07-2008 #7
eline sağlık güzel çlşma olmus sende farkındasındır biraz ürünleri glgelndirmis olsan daha orjnl dururdu hrlde birde siyah yerine baska bi rnk denesn daha i olablir...koyu yeşil veya gri gibi olblrdi hralde kolay glsin
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 26-07-2008 #8
eline sağlık güzel çlşma olmus sende farkındasındır biraz ürünleri glgelndirmis olsan daha orjnl dururdu hrlde birde siyah yerine baska bi rnk denesn daha i olablir...koyu yeşil veya gri gibi olblrdi hralde kolay glsin
teşekkür ederim arkadaşım...bakalım değişiklikler yapıcam...sağol varol...Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 26-07-2008 #9

arkadaşlar şimdi nasıl olmuş...Dergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik MerkeziDergi Reklam Çalışması... F&F Güzellik Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Alt 26-07-2008 #10
zucker çk hoş bi çalışma olmuş ellerine sağlık.... başarılarının devamını bekleriz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, dergi, reklam