Dergi sayfa çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi sayfa çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar Bu benim dergi konusun ilk gördüğümde yaptığım bi çalışmanın bi kaç sayfa düzenlemesi sadece PDF olarak hazırı elimde var denemek için dijital Baskıda bastırdım ve iyi sonuç aldım ...

Dergi sayfa çalışmalarım
efograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Dergi sayfa çalışmalarım

Alt 18-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu benim dergi konusun ilk gördüğümde yaptığım bi çalışmanın bi kaç sayfa düzenlemesi sadece PDF olarak hazırı elimde var denemek için dijital Baskıda bastırdım ve iyi sonuç aldım bide bastırdığım matbadan okul bitince iş teklifi aldım Dergi sayfa çalışmalarımD hatta koyduğum knuları almak için bu siteden faydalanmıştım o zamanlar bu siteye olan bağlılığımın bi simggesi olarak ifade edebilirim bu dergiyiDergi sayfa çalışmalarım

Dergi sayfa çalışmalarım
Dergi sayfa çalışmalarım
Dergi sayfa çalışmalarım
Dergi sayfa çalışmalarım
Dergi sayfa çalışmalarım

yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa konusuna göre düzenlemeler yapmışsın. Güzel olmuş emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-06-2008 #3
teşekkür ederim eleştiriler ve yorumlar bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2008 #4
En alttaki sayfada resim düzenlemelerini birdaha gözden geçirmelisin. Alt resmi biraz aşşa üst resmi de biraz yukarı çekmelisin. Birde öyle dene bence ama genel olarak düzenleme güzel.
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-06-2008 #5
teşükkür ediyorum 2 sefer bastırıcam söylediklerini de dikkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 18-06-2008 #6
efograf merhaba;
1. sayfa tasarımın için; sol sayfadaki paragrafta sağ kolondaki en üst satır tek kalmış bu göze hoş gözükmüyor. Sağ sayfadaki fotonu paragrafın üstüne hizalarsan daha güzel duracak sanki. Paragraf ayarın gayet güzel, ancak sütun genişlikleri aynı olsun diye düşünüyorum.
2. sayfa tasarımın için; beyaz sayfaların ardından böyle şok edici sayfa düşüncen güzel. Renkleri okunabilirlik derecesinde azaltıp çoğaltmanı öneririm. Yanlız sayfa devamlılığı açısından guidelarını belirleyip o alanlar çerçevesinde sayfaların sürükleyiciliğini sağlayabilirsin.
3. sayfa tasarımın için; çok dağınık olmuş diğerlerinin arasında sırıtıyor.
4. sayfa tasarımın için; paragrafların üç sütun halinde dizilişi çok hoş ve keyifli, fotoğraflarla süslerken paragrafların bölünmemesine dikkat et. bir sütün genişliğinde yada iki sütun genişliğinde fotoğrafları ayarlamanı öneririm.
5. sayfa tasarımın için; sadece orta sütundaki üstte tek satır sırıtıyor.

eline emeğine sağlık.

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-06-2008 #7
teşekkür ediyorum hemen düzeltmeye geçiyorum Dergi sayfa çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-06-2008 #8
Dergi sayfa çalışmalarım 2. tasarımda heycan değil heyecanDergi sayfa çalışmalarım ve attıran değil arttıran Dergi sayfa çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap

efograf(26)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 24-06-2008 #9
teşekkür ederim valla ben iş yerindeki gibi öyle oturup hiç düzeltme şansı bulamadım 1 hafta dendi 28 sayfa yaptım bastım Dergi sayfa çalışmalarım eleştrileriniz içirn teşekkür ediyorum Dergi sayfa çalışmalarımDheycan değil heyecan attıran değil arttıran Dergi sayfa çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-06-2008 #10
teşekkür ederim valla ben iş yerindeki gibi öyle oturup hiç düzeltme şansı bulamadım 1 hafta dendi 28 sayfa yaptım bastım Dergi sayfa çalışmalarım eleştrileriniz içirn teşekkür ediyorum Dergi sayfa çalışmalarımDheycan değil heyecan attıran değil arttıran Dergi sayfa çalışmalarım
Bence bulursunda işine gelmiyordurDergi sayfa çalışmalarım bi kere kontrol etmekDergi sayfa çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
atıcam, cok, fazla, pdf, sayfa, sini, var, yakında