Dergi Tasarımı Baskı yardım..

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi Tasarımı Baskı yardım.. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Ben dergi tasarımı yapıyorum. Bu işte yeniyim.Dergi 80 sayfalık bir dergi tasarımı bittikten sonra matbaaya gönderirken 80 sayfayı nasıl göndereceğim. pdf olarak mı eğer öyleyse 80 ...

gulizkd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizkd

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 05-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Ben dergi tasarımı yapıyorum. Bu işte yeniyim.Dergi 80 sayfalık bir dergi tasarımı bittikten sonra matbaaya gönderirken 80 sayfayı nasıl göndereceğim. pdf olarak mı eğer öyleyse 80 sayfalık pdf biraz kasmaz mı? bir de maille mi gönderebilirm matbaaya bana yardımcı olursanız çok memnun olacağım arkadaşlar yardım lazım.Şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozanbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanbb

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Baskı niteliklerini bilmeden birşey söylemek yersiz.Ancak PDF olarak export alman çok etikili olur, yada çalışmayı kendi formatında kendin götürebilmelisin.Dergi kendi işin mi?
yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
glerzhra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glerzhra

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-02-2012 #3
arkadşımzla bizimde ödevizmiz dergi hazrlicaz bi program önerebilirmisinz dergi hazrlama konşunda pek bi bilgimiz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çook çoook teşekkrler Dergi Tasarımı Baskı yardım..
yardım edin Dergi Tasarımı Baskı yardım..
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-02-2012 #4
etek-makas ayarlarını bilmiyor iseniz, indesignda hazırlayıp pdf yollamanızı önerebilirim. satndart sayfalar haricinde birşey düşünüyor iseniz, illustrotar kullanabilirsiniz, ama illustratorde sayfaların şablona uyarlaması size ait olur
Bu mesajdan alıntı yap
gulizkd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizkd

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #5
Arkadaşlar öncelikle ilginize çok teşekkür ederim. Aslında bu işte yeniyim ve bir dergi de çalışmaya başladım. Daha önce dergi tasarımları yaptım fakat baskı aşamasına girmedim o yüzden tam olarak 80 sayfalık bir dergiyi pdf e çevirip mi göndermem gerekir bilemedim.eğer 80 sayfa pdf e çevrilip gönderilecekse maille göndermem zor olur mu? Bir de book yapıyorlar bir kaç sayfayı öyle bir muhabbet duydum ama tam olarak aslını bilmiyorum.İlk önce benim 80 sayfa pdf i çözüp sonra book kısmına geçmem gerekiyor sanırım. Book oluşturmayı biliyorum. Fakat sonrası Dergi Tasarımı Baskı yardım..
Bu mesajdan alıntı yap