Dergi tasarımı için

İş Veren İlanları - Dergi tasarımı için ...

Dergi tasarımı için
Medyaspor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Medyaspor

Hiç Biri / İzmir

Dergi tasarımı için

Alt 19-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aylık periyoda sahip bir spor dergisi, kurumsal kimlik tasarımları ve sportif organizasyonların tanıtım materyalleri için en az 5 yıllık ajans deneyimine sahip bayan grafiker arıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar adresine CV - portfolio yollayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Dergi tasarımı için veya Dergi tasarımı içinsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
netizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netizmir

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2011 #3
bayan konusunda kararlı mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap