Dergi tasarımı

Temel Tasarım İlkeleri - Dergi tasarımı ...

Dergi tasarımı
Stty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stty

Öğrenci

Dergi tasarımı

Alt 29-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

meraba arkadaslar yeni yeni tasarımla ilgilenmeye basladım aslında photshop bilgim cok iyidir web tasarımı konusunda cok calıstıgım icin fakat dergi tasarımını ilk kez yapıyorum msn de bana yardım edebilecek arkdaslara ihtiyacım var..yardım edebileek arkdaslar msn adresim yada burda da konusabilirz. ve ayrıca herkeze vb.net konusunda yardımcı olabilirm..msn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 29-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kuralları okumadınız heralde? msn den yardım edilirse, bunun senden başka kime yararı olacak? Lütfen mantıklı olalım...
sormak istediklerinizi burada sorarsınız, bilen bildiği kadar cevaplar. Böylece amacınıza ulaşırsınız ve herkese faydalı olur...
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 29-10-2007 #3
arkadasım.... dergi tasarımı ıcın hangi programı kullanmayı dusunuyorsun. tercıhın var mı bılmıyorum ama sana adobe indesign yi onerırım. ve bu konuda ben ve arkadaslarım elımızden geldıgınce sana yardımcı olmaya hazırız.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-10-2007 #4
Ben bu şekilde düşünenlere anlam veremiyorum. Her türlü elimizden geldiğince yardım etmeye çalışalım. Birisi çıksın bu yardımlarınızı hiçe sayarak msn den yardım istedin. Gelde kızma...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-10-2007 #5
ark mrb ben bugün katıldım bende grafik üzerine stajerlik yapıyorum yardım istiyorum şimdiden tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 30-10-2007 #6
tugba88...
yardım edelim ama istersen bi forumda neler yapılır neler yazılır konusunda yardım edelim.

aramıza hoşgeldin tabiki. eğer sana yardım etmemiz için karlısatığın sorun ve ya bilemediğin seyleri de bi yazarsan. yardım almaya başlayacağını garanti ederim....

merakla bekliyoruz. kolay gelsin

bu arada önemli not. Forum Sitelirini lütfen chat alemi veya msn tarzi online haberleşme platformu olaraka algılamayalım. burası bilginin paylaşıldığı sorunların çözümlenmesine yardımcı olacak bir yerdir. bizde tüm arkadaslarla beraber burada sizin gibi yeni arkadaslarımıza yardım etmek için bulunuyoruz. umarım bu notu dikkate alırsınız.....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-10-2007 #7
Arkadaşlar ben şu anda iş aramaya başladım. Bu arada evdeykende bir şeyler tasarlamaya başladımDergi tasarımı

Örneğin bir el ilanı hazırlamak istiyorum diyelim . Standart bir ölçü ile başlasam a5 ölçüleri ile açsam dosyamı bunun basımında ki croslarını düşünerek mi açmam lazım boyutu. Yani baskıdan a5 çıkmasını isteidğim bir ilana ölçü verirken a5 boyutu üzerine bende bir kaç mm çıkmam lazım mı?Yoksa zaten a5 açtığımda croslarıda eklediğimde baskıdan istenilen boyut çıkar mı?

Ne kadar aktabildim sormak istediğimi bilmiyorum ama eminim bu işin ustaları anlamıştır benim gibi aceminin sıkıntısınıDergi tasarımı

Sağolun cevaplar için şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-10-2007 #8
bi forumda neler yapılır neler çizilirmiş
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-10-2007 #9
bi forumda neler yapılır neler çizilirmiş
Nasıl yani?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-10-2007 #10
adobe arkadas öle yazmıs yaa onu diyorum
yardım edelim ama istersen bi forumda neler yapılır neler yazılır konusunda yardım edelim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi tasarm