Dergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - Tekirdağ

İş Veren İlanları - Dergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - Tekirdağ Sponsorlu Bağlantılar Dergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! Şehir: Tekirdağ Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Corel, illustrator , Photoshop vs. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: ...

ayselsurmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayselsurmen

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 28-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor!

Program/Seviye: Corel, illustrator , Photoshop vs.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızda tam zamanlı çalışacak dergi tasarımı, reklam sayfaları tasarımı yapabilecek tecrübeli ve hayal gücü olan grafiker arıyoruz.
Freelance düşünmüyoruz lütfen tam zamanlı çalışabilecekler başvuru yapsın.

E-posta:

Telefon: 0543 454 55 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - TekirdağDergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - TekirdağDergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - TekirdağDergi Tasarımı Yapabilecek TAM ZAMANLI Grafiker Aranıyor! - Tekirdağ

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
endereren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endereren

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2016 #3
freelance düsünürseniz yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
embermoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

embermoon(40)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 28-04-2016 #4
Malkara'da yaşıyorum. Yarın gündüz uygun bir zamanda ararım inşallah.
Bu mesajdan alıntı yap
ayselsurmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayselsurmen

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 29-04-2016 #5
Arkadaşlar tam zamanlı istiyorum. Freelance için mail atmaya zahmet etmeyin ilgilenmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap