Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya

Sonuçlanan İlanlar - Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya Sponsorlu Bağlantılar Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz Şehir: Konya Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop Adobe Indesign Adobe Illustrator vb. programları ileri düzeyde kullanabilen. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) ...

mustafaceviz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafaceviz

Grafiker / Konya

Alt 22-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe Indesign
Adobe Illustrator vb. programları ileri düzeyde kullanabilen.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ulusal Aylık Süreli Yayın Yapan Dergimizin Tasarım ve Basım Süreçlerinde Aktif Görev Alabilecek, Konyada İkamet Eden yada Edecek, Takım Çalışmasına Uygun, Kreatif Tasarım Gücüne Sahip En az 2 Yıl Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz.

Lütfen resimli CV'nizi aşağıdaki e-posta adreslerimize gönderiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya - Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya ya da Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dergi Tasarımında Tecrübeli Sayfa Yönetmenleri Arıyoruz - Konya İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serk002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serk002

Sanat Yn. / Balıkesir

Alt 04-06-2012 #3
İlan için mail attım. Bilginize.
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2012 #4
istanbulda ikamet ediyorum. duruma göre ayda bir gelebilirim.
profeyonel freelance düşünürseniz, portfolyomu sunabilirim.