Dergi ön ve arka kapak çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergi ön ve arka kapak çalışmam ...

madgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi ön ve arka kapak çalışmalarım
Dergi ön ve arka kapak çalışmam(ÖN)
Dergi ön ve arka kapak çalışmam(ARKA)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu ne kadar sadelik böyle.. biraz bişeyler katsan mı ? bişeyler eksik gibi
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #3
bu ne kadar sadelik böyle.. biraz bişeyler katsan mı ? bişeyler eksik gibi
sade değil minimalistDergi ön ve arka kapak çalışmam ne gibi şeyler katabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
wesley_-1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wesley_-1986(31)

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2008 #4
öncelikle arka sayfa gercekten cok güzel olmus tabi bunda reklamını verdiğin markanında önemi cok
ön sayfaya gelice fazlasıyla sade olduğu için eksiklik gözüme carpıyo fontlar uymamıs
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #5
öncelikle arka sayfa gercekten cok güzel olmus tabi bunda reklamını verdiğin markanında önemi cok
ön sayfaya gelice fazlasıyla sade olduğu için eksiklik gözüme carpıyo fontlar uymamıs
teşekürler yorumunuz için.Gerçekte böyle bir dergi yok benim hayali çalışmam final ödevi içinDergi ön ve arka kapak çalışmam bir font seçmem gerekti bu hakkımı helveticadan yana kullandım çünkü içinde de aynı fontu kullanmak zorundayım fotograf dergisi oldugu için ciddi bir font seçmek istedimDergi ön ve arka kapak çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
wesley_-1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wesley_-1986(31)

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2008 #6
teşekürler yorumunuz için.Gerçekte böyle bir dergi yok benim hayali çalışmam final ödevi içinDergi ön ve arka kapak çalışmam bir font seçmem gerekti bu hakkımı helveticadan yana kullandım çünkü içinde de aynı fontu kullanmak zorundayım fotograf dergisi oldugu için ciddi bir font seçmek istedimDergi ön ve arka kapak çalışmam
ozman biraz daha eleştiri yapmamı mazur gör cünkü daha güzel bi logo kullanabilirsin ve üstteki siyah fonu daha güzel bir sekilde kullanırsın sanırımDergi ön ve arka kapak çalışmam ama yinede ellerine sağlık umarım yükek bir not alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
msburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msburak

Grafiker / Malatya

Alt 09-06-2008 #7
evet cok sade olmus biraz daha görselligin olması laızm bence
Bu mesajdan alıntı yap

madgraf(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #8
ozman biraz daha eleştiri yapmamı mazur gör cünkü daha güzel bi logo kullanabilirsin ve üstteki siyah fonu daha güzel bir sekilde kullanırsın sanırımDergi ön ve arka kapak çalışmam ama yinede ellerine sağlık umarım yükek bir not alırsın
logoyuda ben yaptım oda hayaliDergi ön ve arka kapak çalışmam şuanda yaptıgım butun işler hayaliDergi ön ve arka kapak çalışmam teşekür ederim ama hoca tarafından seçildi ben sadece başka gözlerden de yorum almak istedim bundan sonraki çalışmalarım için umarım alırımDergi ön ve arka kapak çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arka, çalışmam, dergi, kapak