Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Indesign Photoshop Illustrator Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 120 sayfalık ...

MehmetFatih201 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetFatih201

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Indesign
Photoshop
Illustrator

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 120 sayfalık bir E-Dergi için Indesign tasarımı ve logo,12 aylık önkapak yaptırılıcaktır.Dergi mizanpajı göndereceğim bir derginin birebir aynısı olacaktır.Lütfen mail adresime bir adet referansınızla birlikte fiyat teklifinizi yollayınız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli - Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli ya da Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli | Dergi ve Kapak Tasarımı Yapacak Freelancer Aranıyor. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-08-2011 #3
Merhabalar;
kurumsal çalışmak isterseniz konuyla ilgili size yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Hizmet Alanlarımız.
Basım Yayın, Matbaa, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve E-ticaret Uygulamaları, Bilişim Teknolojileri ve Online İnternet Hizmetleri

İletişim Bilgilerimiz:
Firma Ünvanı: ORYOX Basım Yayın Bilişim Teknolojileri ve Online İnternet Hizmetleri
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 711 12 12
E. *********
M. *********
W. www.oryox.net
A. İstanbul / Türkiye

Not: Şirketimiz gerek türkiye geneline gerekse bir çok avrupa ülkelleriyle çalışmaktadır ayrıca bütün nakliye şirketleriylede anlaşmalı olduğumuz için nakliy ücretleri yarı yarıya inmektedir.

Referenslarımız İçinde İrtibata Geçiniz. Ayrıca Forumda Bir Çok İlan Sahipleriylede Çalışmaktayız Kendilerindende Bilgi Alabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ORYOX.NET
mightygleam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mightygleam

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 29-08-2011 #4
Size bir mail attım, Bahsettiğiniz konuyla yakından ilgileniyorum..
wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 06-09-2011 #5
merhabalar http://theabuzer.blogspot.com/ adresinden bakabilrsiniz yaptığım 2 adet e-dergi vardır ancak onları blog'a koymadım ilgilenirseniz ********* adresinden ulaşabilirsiniz.
alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2011 #6
İyi Günler Adobe Sertifikalı Tasarımcıyım.
2011 Adobe - Photoshop,illustrator,Flash Action Script 3,Dreamweaver, İndesign ve Fotoğraf Bilgim Var.
Orta Düzey de Web Tasarım ile de uğraşmaktayım.

Referans Olarak:
- http://www.sclstore.com
- http://www.turkdanismanlar.com
- http://www.kirackumpir.com

Proje Bazlı Çalışmalarda Yer Alamak İsterim. Full Time Çalışma Saatlari İçin Uygun Olmayıp. Bilgilerimi Sizlere Sunuyorum.
CV ile ilgili bağlı linklere http://www.alptekinenes.com adresimden ulaşabilirsiniz.
MehmetFatih201 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetFatih201

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-10-2011 #7
İlgilenen herkese çok teşekkür ediyorum.İş ilanı an itibariyle kapanmıştır.Moderator arkadaslardan konuyu silmelerini rica ediyorum.
kutluhangke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutluhangke

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #8
Line Ajans
(REKLAM - DAĞITIM - ORGANİZASYON )

PİRİ MEHMET PAŞA MAH. HÜSEYİN TUFAN SOK. N0:6 D:5 Silivri - İst.
0 212 729 05 96 0 532 130 07 35