Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. ...

WowStudio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WowStudio

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya23

Alt 25-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamun Aleykum Grafikerler . Ben bir dergiye logo tasarıladım çok beğenildi ve benden iletişim bilgileri isteniyor. Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler... :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayfanızı tasarlayın buraya koyun beraberce şekillendirelim.
Bu mesajdan alıntı yap

WowStudio

Alt 25-01-2010 #3
İnanın hiç içime sinmedi. İlk defa kararsız kaldım :S
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-01-2010 #4
[QUOTE = WowStudio; 682.520] Selamun Aleykum Grafikerler. Ben bir dergiye logosu tasarıladım çok beğenildi ve benden iletişim bilgileri isteniyor. Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ... : smile: [/ QUOTE]

Ben bahsettiğiniz problemden ve anlatmak istediğin şeyden hiçbir şey anlamadımDergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum.
Biraz daha açıklayıcı yazarsanız mutlaka yardımcı olunacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
kalender123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalender123

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Alt 26-01-2010 #5
en azından konuyu söyler misin kardeş
Bu mesajdan alıntı yap

WowStudio

Alt 26-01-2010 #6
Arkadaşlar kusura bakmayın . Açıklık getiriyorum Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum.

Elinize bir dergi aldınız konusu müzik,kitap,futbol bi kültür dergisi diyebiliriz.
ve derginin sayfaları arasında alttaki gibi bi sayfa gördünüz . Ve bir tasarımcı olarak yorum yaptığınızı düşünelirm neler söylerdiniz.
Ve ingilizce konusundada yardım almam gerekiyo sanırm Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum. cümlelerimde kusur varsa ltfen düzeltin.

[IMG]Dergide bir sayfaya anlaştık. Ama o sayfanın tasarımında zorluk çekiyorum.[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
lauzssi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lauzssi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2010 #7
Şimdi ben senin ne yapmak istediğini anlamış değilim. Verdiğin örnekte kendi biyografini gösteren bir tasarım var. Yoksa sen sadece tasarımamı bakın diyorsun?. Çünkü, eğer konusu varsa daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap

WowStudio

Alt 26-01-2010 #8
Abicim ben derginin logosunu yaptığım için. sitede bir sayfaya kendi reklamımı koycam. o bir sayfanın tasarımıda bana ait. yani kendime ait 1 tane sayfa var be bu sayfayı nasıl şekillendireceğimi düşünüorum.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 26-01-2010 #9
Wowstudio seni anladım şimdi bak güzel kardeşim eline bir dergi al ve tasarımı nasıl yapmışlarsa a4 boyutunda veya derginin sayfa boyutunda bir sayfa hazırlayacaksın bu senin hayal gücüne kalmış yaparsın dergiyi editleyecek düzenliyecek kişiyede verirsin bu senin içinde sayfa numarası vs kendi düzenler 300 dpi da çalışacaksın sen tasarımı yapıp buraya bize sunarsın burda seni yönlendirecek arkadaşlar olacaktır.

Örnek olarak gösterdiğin tasarımda olabilir ama o bir dergi için senin biografin bence mantıksız olur umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 26-01-2010 #10
kendi ilanınızı yapmak için başka grafikerlerden alacağınız yardımlar manasız ve samimiyetsiz olacaktır.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları